[17-21 Şubat 2021] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 12
Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
115 sonuçtan 111 ile 115 arası

Konu: [17-21 Şubat 2021] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [17-21 Şubat 2021] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

Umarım iyi eğlenmişsinizdir.Daha önce hiç sarıkamış a gitmedim güzel olduğuna eminim sormak istediğim birşey var.

Sarıkamış bolkar videoları hep ağaç arasında.Ağacın az olduğu rahat rahat hız yaparak bolkar da bulunabileceğimiz aktif boşluklar var mı sarıkamış da ?
    Ağaç arası kadar olmasa da yer yer açık alanlar da var pist kenarlarında, taze kar olduğu zaman harika oluyor oralar da

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bol kar alanları çok iyi , haserekten selamlar [emoji2321][emoji2321]

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kar muhim... [emoji38]

Son yılların en güzel Sarıkamış'ıydı...
    Sürekli yağan kar ile tazelenen pistler ve bolkar bölümleri efsaneydi..
    Akşam sohbetleri çok keyifliydi..
    Otel güzeldi ama biz bize kalacağımız lobi alanlarının az olması sıkıntılıydı..
    Ekip şahaneydi..
    Tadı damağımda kalan bir tur oldu..
    Pandemi nedeniyle spor imkanından yoksun kalmamız bacaklarımızı yordu...Döndükten sonra gün boyu kanepeden kalkamadım
    Emeği geçen başta Emrah olmak üzere herkese teşekkür ederim..

Not: Toplu kayışımız da çok eğlenceliydi...Ama sanırım kimse bunu göremeyecek
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Bana hiçbişey bırakmamışsınız :(

Sarıkamış’a bugün geldim. Hava güneşliydi, pistler muhteşemdi. Bolkar’a tecrübem olmadığı için tek başıma girmedim ama Kar Tutkusu ve bireysel kişiler orman içine baya dalmış. Hiçbişey kalmamış

Sarıkamış’ta olan var mı hala?

yidik bitirdik baktik kar kalmadi donelim dedik... [emoji38]

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112