HIP-NOTICS cable skipark - Sayfa 7
Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
75 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: HIP-NOTICS cable skipark

Standart Cevap: HIP-NOTICS cable skipark

ortada buluşup cümbür cemaat mi gitsek acep :D :D :D

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak Bak Bakkkkkk Sabah Sarıkamış'a Gdiyordun ,Şimdi Yön Değişmiş Antalya Olmuş.... Sen çok Alemsin yahuuuuuu
    Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortada buluşup cümbür cemaat mi gitsek acep :D :D :D
    bana aksiyonun yönünü verin yeter...

Alıntı la_hawle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana aksiyonun yönünü verin yeter...
    aksiyona asıl biz yön veririz wingman...

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüksünüz walla
    hisara selam ederiz...

Alıntı camuka007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahahah ne dediğini söyliyimmi emre ))
    Afişe etme beni bro
    There must be some kind of way out of here

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta kesin gitmeyi düşünüyorum. Daha detaylı bilgileri yazarım.
    Emrah ayrıca SunExpress'e bakın abi. Gidiş dönüş TRY 89.98
    Güneş kremini unutmayın. Suya dayanklı olsun
    Yanıma boardumu almadan Kartutkusu gezisine gitmek değişik bir duygu olacak Uçak fiyatı çok iyiymiş , bu hafta sonu bankada bir işimiz var ondan gelemem ama senden gelecek haberlere göre kısa zamanda orada toplanırız gibime geliyor

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanıma boardumu almadan Kartutkusu gezisine gitmek değişik bir duygu olacak Uçak fiyatı çok iyiymiş , bu hafta sonu bankada bir işimiz var ondan gelemem ama senden gelecek haberlere göre kısa zamanda orada toplanırız gibime geliyor
    her ihtimale karşı korumalarını al ama boss...

çok eğlenceli herkese tavsiye ederim su soğuk olmasına rağmen akşama kadar kaydık.şimdilik hasta olmadık ama inanın çok eğlenceli bundan sonra 2 haftaya bir ordayız bol atraksiyonlu günler herkese...

Alıntı gozoktem-80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok eğlenceli herkese tavsiye ederim su soğuk olmasına rağmen akşama kadar kaydık.şimdilik hasta olmadık ama inanın çok eğlenceli bundan sonra 2 haftaya bir ordayız bol atraksiyonlu günler herkese...
    Ne zaman gittiniz, ilk giderken hangi aşamalardan geçeceğiz bilgi alabilir miyiz ?

22mart pazar günü gittik gittiğinz zaman tesis sahibi barış bey var onla görüşüyorsunz gerekli açıklamalr ve kıyafet değişimleri sonunda boardları alıp başlangıç havuzuna gidiyorsunz barış bey detaylı bilgi verdikten sonra yavaştan kaymaya başlıyorsunz daha sonra ordaki opretörler ilgileniyor gün sonuna kadar kayıyorsunz eğer dönüşleri yapabilir boarda hakim hale gelebilmişseniz diğer havuza geçiyorsunz ilk havuzda kablonun hızı 15 -20 km/s arası üst seviye havuzdaysa 30 a çıkıyor ilk gün için ağır gelebilir henüz orta seviye havuzu açmamışlar nisan sonuna doğru o da açılcakmış o zmn daha rahat olacağına eminim .üst seviye ilk günden fazlasıyla zorlayıcı .iletişim bilgilerine ulaşamzsanız o konuda da yardımcı olurum.

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su kayağı yapmayı bilirim. teleskide tek elimle (sağ veya sol) barı tutarak çıkabiliyorum. ayak filan değiştiriyorum. slalom yapıyorum, ollie atıyorum, düşünce kalkıp devam edebiliyorum. yine de bu iş bana tehlikeli geliyor nedense. freestyle kaymayı bilmeyen birine ne kadar hitap eder diye düşünmekteyim. gençler önce bi denesinler bakalım. ondan sonra ağa pistlere iner elbette. nisan ayı için planım kıbrıs'ta dalış yapmak. gelişmeleri ilgiyle takip ediyor olacağım...
    Çok keyifli görünüyorda bu işin risk boyutu nedir, Sakatlık olasılığı nasıldır. Malum rampalar hoplama, zıplamalar falan. Kış sezonunu aksayarak toplalayarak geçirdik yazında aynı durum olmasın.

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Bu Konudaki Etiketler