En Ucuz Kayak Merkezi Hangisi ? - Sayfa 8

Sonuçlar: En ucuz kayak merkezi?

Katılımcı sayısı
40. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • palandöken

7 17.50%
  • ılgaz

9 22.50%
  • uludağ

3 7.50%
  • kartepe

3 7.50%
  • sarıkamış

9 22.50%
  • erciyes

7 17.50%
  • kartalkaya

2 5.00%
  • dorukkaya

0 0%
Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
83 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: En Ucuz Kayak Merkezi Hangisi ?

Standart Cevap: En Ucuz Kayak Merkezi Hangisi ?

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereye giderseniz gidin haftaici gitmeye calisin, haftasonu telesiyej sirasi buyuk vakit kaybi yaratiyor. Cebinizde kalan parada cabasi.

Yurticinde erciyese gidebilirsiniz gelistirmek icin, hem ucuz konaklama hemde ucuz ucak bileti bulabilirsiniz. Dagdaki pistlerde oldukca cesitli ve uzun, skipass fiyatlarida makul.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    teşekkürler tavsiyeniz için, yine bilmediğimden soruyorum? uçakla giderken kayak takımları için ekstra bagaj ücreti ödeniyor mu? ödeniyorsa ortalama ne kadar oluyor?

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ders almayan biri de "sorunsuz iner". "Sorunsuz inmek" tanimi cok anlamli degil. Temel kayak teknigini ogrenmek gerekiyor. O yuzden ne kadar cok ders alirsaniz o kadar cok ilerletirsiniz. Ders sayisinda sinir yok.
    sorunsuz inmekten kastım, kar sabanıyla değilde, daha çok kayarak keyif alarak düşmeden inmekti. ama demek istediğinizi anlıyorum, zaten dediğim gibi mutlaka dönüşler için ders alacağız. sonrasında bizim yeteneğimize kalıyor biraz herhalde. teşekkürler tavsiye için

Alıntı indower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunsuz inmekten kastım, kar sabanıyla değilde, daha çok kayarak keyif alarak düşmeden inmekti. ama demek istediğinizi anlıyorum, zaten dediğim gibi mutlaka dönüşler için ders alacağız. sonrasında bizim yeteneğimize kalıyor biraz herhalde. teşekkürler tavsiye için
    Herkes kar sapanini kucumsuyor cunku kar sapanini kaymayi bilmeyenlerin yaptigini dusunuyor. Halbuki kar sapani kayagin temelidir ve her seviyede kayakci zaman zaman kullanir. Kar sapanini iyi yapmadan donuslerinizi iyi yapamazsiniz. Ne kadar iyi kar sapani o kadar iyi donus. O yuzden bol bol ders almak gerekir.

teşekkürler tavsiyeniz için, yine bilmediğimden soruyorum? uçakla giderken kayak takımları için ekstra bagaj ücreti ödeniyor mu? ödeniyorsa ortalama ne kadar oluyor?
    Bu konuda bilgim yok, ama guncel bilgiye havayolu sirketinin web sayfasindan ulasabilirsiniz.

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bilgim yok, ama guncel bilgiye havayolu sirketinin web sayfasindan ulasabilirsiniz.

teşekkürler

Bazi sirketler aliyor bazilari almiyor, bazilari kampanya yapip almiyor, kimisi yurt ici ucusunda aliyor, yurt disi ucusunda almiyor. Her firmanin farkli tarihlerde farkli uygulamalari var. Genelde kamuya ait ucak sirketleri spor malzemelerinden tasima ucreti almiyor. Mesela Lufthansa mesela THY... En dogrusu gideceginiz tarihler icin firmalari arayip sormak.

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazi sirketler aliyor bazilari almiyor, bazilari kampanya yapip almiyor, kimisi yurt ici ucusunda aliyor, yurt disi ucusunda almiyor. Her firmanin farkli tarihlerde farkli uygulamalari var. Genelde kamuya ait ucak sirketleri spor malzemelerinden tasima ucreti almiyor. Mesela Lufthansa mesela THY... En dogrusu gideceginiz tarihler icin firmalari arayip sormak.
    Evet hocam sitelerinde detaylı bilgi vermiş thy. yurt dışı uçuşlarında ilk sefer kayak malzemelerini ücretsiz taşıyor sonrasında avrupaya 30 euroya götürüyor. yurt içinde de yine ilk sefer ücretsiz, sonrasında bagaj hakkın doğrultusunda fiyatlandırma yapıyor. eğer bavul ve kayak malzemeleri 30 kiloyu geçmiyorsa ücret almıyor yine.

ucret alip almamasindan ziyade gostermedikleri ozen her zaman beni benden aliyor...

TK nın 20 kg hakkı var yurtdışı nereye uçarsanız uçun.. yurtiçi ücretlendirmeye her zaman meğilli..Yurtdışı müşterileri kırmıyorlar. Pegasus nasıl bu konuda asıl onu merak ediyorum.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TK nın 20 kg hakkı var yurtdışı nereye uçarsanız uçun.. yurtiçi ücretlendirmeye her zaman meğilli..Yurtdışı müşterileri kırmıyorlar. Pegasus nasıl bu konuda asıl onu merak ediyorum.
    web sayfasinda ayrim yapmadan 20kg diyor ama daha yeni almanya'dan geldim 30kg idi... tekrar mi gundeme gelmis 20kg hadisesi?

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon