[2-3 Mart 2019] Erciyes - Sayfa 12
Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
116 sonuçtan 111 ile 116 arası

Konu: [2-3 Mart 2019] Erciyes

Standart Cevap: [2-3 Mart 2019] Erciyes

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu sene o bindirme her turlu en derinde hissedilecek...
    Gecen sene o kadar cok hissedildiki, facebook ta kartal otelin sayfasinin yada reklam gonderilerinin alti " fiyatlariniz cok yuksek", "fiyatlarinizi gozden gecirin"gibi bir suru yorumla dolup tasiyordu.

Bu senede dediginiz gibi hissettirirse artik daga fotograf cekip donmeye gideriz )))

Aslinda daha makul fiyatli olan daglarda yapilan zamlar anlasilabilir, dogalgaza %30 zam geldi ve asgari ucrete gecen yilbasi %27 artis yapıldı, gida elektrik fiyatlarida cabasi, dolayisiyla daha makul olan daglarda bunlari ister istemez anlayisla karsilamak durumunda kaliyoruz ama kartalkaya hersey gulluk gullistanlikmis gibi boyle bir donemde ayni kar marjiyla yuksek ucmaya devam etmesine sasiyorum aslinda.. Daha sasirtici olan hala talep görmesi..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uluda�Ÿ 150��
    arabada mi, evde mi? [emoji38]

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı
    gecen sene
    sezon baslamadan erken rezervasyon ile bir bakima makul rakamlar sundular... ozellikle kartal otel... tabi kartalkaya'nin kendisine has bir kitlesi oldugu gercegini de es gecmemek gerekiyor... eh bu kitle de demek ki yetiyor... nasil yetmesin... istanbul'dan biraz uzak ama yolun cogu otoban... ustune ankara'ya da yakin olunca, ne fiyat cekersen cek doluluk oranlari zarar ettirecek seviyeye dusmuyordur... duzenli musterilere ekstra indirimler de her otelde olur...

arabada mı evde mi?

sezon baslamadan erken rezervasyon ile bir bakima makul rakamlar sundular... ozellikle kartal otel... tabi kartalkaya'nin kendisine has bir kitlesi oldugu gercegini de es gecmemek gerekiyor... eh bu kitle de demek ki yetiyor... nasil yetmesin... istanbul'dan biraz uzak ama yolun cogu otoban... ustune ankara'ya da yakin olunca, ne fiyat cekersen cek doluluk oranlari zarar ettirecek seviyeye dusmuyordur... duzenli musterilere ekstra indirimler de her otelde olur...
    Ne dediğini de anlayamıyorum ki dağda 150

Ne dediğini de anlayamıyorum ki dağda 150
    Bu arada evvelden bu adamlar açılış partileri yapıyorlardı geçen sene oldu mu mesela?

Bu arada evvelden bu adamlar açılış partileri yapıyorlardı geçen sene oldu mu mesela?
    adamlar seni beni parti yapacak hala parti mi istiyorsun...

adamlar seni beni parti yapacak hala parti mi istiyorsun...
    Napayımm eğlenmek benim de hakkım

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112

Bu Konudaki Etiketler