Kayak Merkezi Kar Kalınlıkları 5 Günlük Hava Tahmini - Sayfa 3
Sayfa 3/43 İlkİlk 1234513 ... SonSon
428 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kayak Merkezi Kar Kalınlıkları 5 Günlük Hava Tahmini

Standart Ynt: TÜM KAYAK MERKEZLERININ HAVA DURUMLARI

Taşırım tabi , yeni kamera geldikçede eklerim oraya

snowstorm dostum bence link filan vermeden kartalkaya icin yaptigin gibi direkt sayfada acilsin bu sayede daha cok online ve site icinde kaliyoruz.ayrica link herkesde var veya olmayanda favorites e ekler .ayrica neden bilmem power dan baglanti cogu kez saglanamiyor ama senin yerlestirdigin goruntuyu kesintisiz izliyorum
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir. <br />( Shakespeare ) <br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

evet sanki orada camdan dışarıyı izliyor gibi ;D
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Alıntı snowblade Nickli Üyeden Alıntı
    snowstorm dostum bence link filan vermeden kartalkaya icin yaptigin gibi direkt sayfada acilsin bu sayede daha cok online ve site icinde kaliyoruz.ayrica link herkesde var veya olmayanda favorites e ekler .ayrica neden bilmem power dan baglanti cogu kez saglanamiyor ama senin yerlestirdigin goruntuyu kesintisiz izliyorum
    Ana sayfada haberler bolumune koymayı denedim ama o bolum bu tarz bir kodu kabul etmedi , uygun bir zamanda kodun icerinine webcam i yerlestirecegim

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı
    Ana sayfada haberler bolumune koymayı denedim ama o bolum bu tarz bir kodu kabul etmedi , uygun bir zamanda kodun icerinine webcam i yerlestirecegim
    Peki ona özel sayfa açıp oraya mesaj yazılmasını engelleyebilirmisin ?
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

arkadaşlar dün akşam kartepe ye çıktım. sezon bitmiş ve her yer erimiş ne yazık ki. Kartalkaya da kar var ama kalitesi nasıl bilen var mı: hafta sonuna doğru kar da gözüküyor????

Kartalkaya'dan dün döndüm. Kar kalitesi süper ve biz akşam yola çıkarken(6'da) kar yağışı devam ediyordu. Yalnız çok sis vardı tek sorun o.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

;D
    Kayseri ' den birisi erciyesin bir de yaz fotosunu çekip gönderse iyi olurdu...

İSTANBUL'DA BARAJLARDA SON DURUM
    http://www.ntvmsnbc.com/news/408597.asp

wowww.
    Arkadaşlar snowforecast sitesinde TÜRKİYE ' den yeni bir kayak merkezi eklemişler.
    ZİGANA.

Sayfa 3/43 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler