Davraza gıtmek ısteyen arkadaslar içinn resimler!!! - Sayfa 13
Sayfa 13/48 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
471 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Davraza gıtmek ısteyen arkadaslar içinn resimler!!!

Standart Ynt: Davraza gıtmek ısteyen arkadaslar içinn resimler!!!

Alıntı Yok82 Nickli Üyeden Alıntı
    öle bişi yaparsanız gelebilirim ama kar yok diosunuz
    15 cm var bı 15 daha lagzım dıoruz Allah Kerim dıoruz
    Board&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Matrix Black &nbsp; L151 - W24.6<br />Bağlama : Head P3<br />Botlar&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Black

Benim anlamadığım burda 70cm kar varken davrazda nasıl 15cm oluyo ;D pazar gününe kadar inşallah seviye biraz daha artar ve aynı anda sezonu açarız...

Ayrıca antalyadan ıspartaya gidiş konvoy şeklinde mi olur yoksa otobüs mü kaldırırız? Her iki şekilde de bana uyar otobüs olmasının tek avantajı board taşıma sıkıntısı çekmeyiz...
    Hayat aldığınız nefes miktarından ibaret değildir,nefesinizi kesen anların toplamıdır.

Önder GENÇ A Rh(+) ANTALYA/Merkez

Board :Burton CUSTOM
    Bot&Bağlama :Flow Flite1

30cmde nasıl olcak anlamdım p işi toprak alanlar arasımı slalom yapicaz ???
    S. Can GÜLOĞLU
    20.11.1982 / Ankara
    A rh(+)
    Elan-MagFire

KATILIMCI SAYISI ÖNEMLİ ARKADAŞLAR....kimler katılabilir? Biz 2 kişiyiz... araç-minibüs katılımcı sayısına göre ayarlayalım.. Bu arada Davraz'da 3 sezondur aralıksız kayıyorum...antalya-davraz ulaşım ve cumartesi+pazar düşünelim, yani cumartesi konaklamalı olsun.. ne dersiniz? Antalya-ısparta ya da civar yerlerden?

Pistin durumunu netleştiririz... Sirene Davraz Otel'in müdürünü tanıyorum, fiyatlarda bişeyler yaptırırız... Bu arada otelde konaklayanlara liftler %50 indirimli.. Davrazın sitesinde 60 ytl günlük sınırsız fiyatları deklare etmişler.. yani 2 günlük 30 ardan 60 ytl lift hesap edelim..
    3 sezondur davraz da hemen hemen her hafta sonu kaydım, pist-ulaşım diğer tüm konuları biliyorum bu arada...

ekibi kurmak önemli arkadaşlar...davraz diye bir sınır yok. macera değil mi , adrenalin salgılamak değil mi amaç? basarız uludağ'a, kartepe'ye...sorun değil...ben 3 saat kayak için 33 saat yolculuğa katlanabilecek derecedeyim..durum vahim yani...

Abi sürekli her haftasonu cumartesi pazar olayına katılamam ama ayda 1 olabilir. Onun haricinde her pazar yaapılacak programlara katılmaya çalışırım.
    Hayat aldığınız nefes miktarından ibaret değildir,nefesinizi kesen anların toplamıdır.

Önder GENÇ A Rh(+) ANTALYA/Merkez

Board :Burton CUSTOM
    Bot&Bağlama :Flow Flite1

Alıntı Yok82 Nickli Üyeden Alıntı
    30cmde nasıl olcak anlamdım p işi toprak alanlar arasımı slalom yapicaz ???
    ya bı 10 cm ı mı sorun edıosun 8) haklısın 40 cm den assagı davrazda off road yaparsın ama bızde kendımızı avutmak ıcın ole dıorz baksana antalyada 50 cm kardan bahsedıolar ama davraz 15 cm ???
    Board&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Matrix Black &nbsp; L151 - W24.6<br />Bağlama : Head P3<br />Botlar&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Black

Bence Bu haftasonu Davraz biraz zor Antaya daki arkadaşlara Saklıkenti tavsiye ederim. Buraya kadar yorulmayın :D

Alıntı oadieye Nickli Üyeden Alıntı
    Bence Bu haftasonu Davraz biraz zor Antaya daki arkadaşlara Saklıkenti tavsiye ederim. Buraya kadar yorulmayın :D
    yaw sımdı hayallerımı yıkmayın :P davrazda hıc mı bısı yok ya acılmaz mı pazar gunu yaaa :(
    Bataleon Undisputed & Union Charger

Burton T6 & Burton Co2

Sayfa 13/48 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon