SNOWBOARDCULAR İÇİN DOĞAL SNOWPARK / OFFPIST MUTLAKA DENEYİN - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
55 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: SNOWBOARDCULAR İÇİN DOĞAL SNOWPARK / OFFPIST MUTLAKA DENEYİN

Standart Cevap: SNOWBOARDCULAR İÇİN DOĞAL SNOWPARK / OFFPIST MUTLAKA DENEYİN

o zaman sizi şöyle kenara alalım... rez. işlemlerini tamamlayalım...

Bugün Erciyes mükemmeldi.
    2.Etap erkenden açıldı, hiç ezilmemiş, tazecik, nefis toz kar
    sıfır rüzgar ve doğal olarak sıfır sis (2. etap için muzize kavlinden birşey)

Resmen sörf yaptım karda :o:o:o. Güzel eğim+toz kar+açık hava

Bahsedilen vadi boardcular ve bir kayakçı tarafından kullanılıyordu ve çoştuklarına eminim hava ve kar olağanüstüydü. Ben o kısım için yanlız olduğumdan girmedim

Sadece benim kararsızlığım yüzünden yepisyeni boardumla taşlı bir alana girdim ve boardum çizildi

Keşke geçen haftada böyle olsaydı da kar tutkusu ekibiyle girebilseydik birdahakine artık...
    Serdar / Ankara / 1974

Çalışmaya adapte olmaya çalışıyor

Bu aradada 6 adet yeni mekanik tesisin ihalesinin sonuçlanmak üzere olduğunu; Zümrüt pistinden Hacılar tarafına kadar aralıksız tesis olacağı ve tüm parkurun bir günde ancak kayılabileceği yönünde bir bilgi aldım ama umuyorum gerçektir ve en kısa sürede hayata geçirilir
    Serdar / Ankara / 1974

Çalışmaya adapte olmaya çalışıyor

Alıntı snowstuff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Erciyes mükemmeldi.
    2.Etap erkenden açıldı, hiç ezilmemiş, tazecik, nefis toz kar
    sıfır rüzgar ve doğal olarak sıfır sis (2. etap için muzize kavlinden birşey)

Resmen sörf yaptım karda :o:o:o. Güzel eğim+toz kar+açık hava

Bahsedilen vadi boardcular ve bir kayakçı tarafından kullanılıyordu ve çoştuklarına eminim hava ve kar olağanüstüydü. Ben o kısım için yanlız olduğumdan girmedim

Sadece benim kararsızlığım yüzünden yepisyeni boardumla taşlı bir alana girdim ve boardum çizildi

Keşke geçen haftada böyle olsaydı da kar tutkusu ekibiyle girebilseydik birdahakine artık...
    Sırf bu ambiyanslar için Erciyes'e bir kez daha gidilir. Ama güzel havayı ve bolkarı aynı zamana denk getirmek mucize gibi birşey... Cuma ve Cumartesi günler yarımşar saat açık kalmıştı 2. etap. Pek şanslı değildik. Ben bir kez çıkabildim. Pisti görmüş oldum en azından...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı snowstuff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aradada 6 adet yeni mekanik tesisin ihalesinin sonuçlanmak üzere olduğunu; Zümrüt pistinden Hacılar tarafına kadar aralıksız tesis olacağı ve tüm parkurun bir günde ancak kayılabileceği yönünde bir bilgi aldım ama umuyorum gerçektir ve en kısa sürede hayata geçirilir
    onlarin da her birine ayri pass ile cikilirsa sasirmam umarim bu sacmaligi yeni tesislerle duzeltrler, bunlar guzel haberler..

ayrica cok sansliymissiniz, kesek biz oradayken de hava boyle guzel, kar boyle keyifli olsaydi

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456