KARKAY TELESİYEJ ???
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: KARKAY TELESİYEJ ???

Standart KARKAY TELESİYEJ ???

uludagda kar otele gidicez arkadaslarla hiç bilgim yok otelin pisti hakkında karkay telesiyejini kullanabiliyormusuz yalnız. telesiyej hakkında bilgisi olan varmı arkadaslar pist hakkında yorumlarınız nelerdir zor pistlerden zevk alan biriyim bu pist nasıl zorluk olarak ve diger pistlere gecis imkanı varmı bu pistten cunku hep aynı pistte git gel sıkıyor biraz
    olumlu olumsuz tum eleştrilerinizi bekliyorum ???

Standart Ynt: KARKAY TELESİYEJ ???

osmanyuceyı kullanabılırsın zorluk derecesı kırmızı olması gerklı yarısların yapıldıgı orta pıst karkay pıstını kullanabılırsın zorlukdercesı sıyah olamsı gereklı ama bıraz kısa cennetkaya pıstını kullanabılırsın zorlukderecesı mavı olaması greklı bırde cennet kayanın osman yuce ıle bırlestıgı orta bır pıst var adını bılmıyorum onu kullanabılırsın ılk ıkıgun buralardan sıkılmazsın dıye tahmın edıyorum....ıyı eglenceler..
    Gürkan ÇETİNOĞLU
    İSTANBUL / mecidiyeköy
    rossıngnol cobra xt
    GALATASARAY
    M.Ö. 1974 A Rh (+)

yanlız 2.bolgeyi denemeden kesinlikle geri gelme buralara senın için kayıp olur eger daha önce orada kaymadıysan....1.bolgeden baglantısı var karkaydan so tarafa kay belvü pıstını kulanarak asagı ın ordan sag tarafa kay gran yazıcının yada agaoglunun telesyj kulanarak tutyelı veya kusaklıkayada bırkac tur kayarsın geldıgın yerden gerı donmeyı unutma..... ;D ;D
    Gürkan ÇETİNOĞLU
    İSTANBUL / mecidiyeköy
    rossıngnol cobra xt
    GALATASARAY
    M.Ö. 1974 A Rh (+)

ewt daha once o bolgede kaymadım
    önerilerini degerlendiricem kesinlikle cok tesekkur ederm