Batonsuz kaymak - Sayfa 9
Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
92 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Batonsuz kaymak

Standart Cevap: Batonsuz kaymak

arkadas hakem heyeti kurduk baslangicta ve bitiste madende boardla mavericke kar yutturduk bitiste beklerken iki bira ictik hala kim nerede gecmis beni bi dahakine videoya cekelim diyecegim ama ona da paralel yapı dersin montaj dersin hahaha 🏂
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caspian nerede geçmiş beni? 119 Km/s yapsın gelsin.
    Teknoloji sagolsun. Forumun bir yerlerinde var kayitlari... Yarin ilk isim aramak olacak
    "Tanrının insana verdiği en büyük ceza akıldır."

var var da ona da bi kilif bulur atahazarda bilir konuyu bir degil iki boardcuya eziklendi 😋

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var var da ona da bi kilif bulur atahazarda bilir konuyu bir degil iki boardcuya eziklendi 😋
    Simdi anladim neden bord denedigini
    "Tanrının insana verdiği en büyük ceza akıldır."

onun icin cok buyuk adim alistira alistira yapiyor hep dedik inanmadi en sonunda boardcularin gerisinde kalinca anladi ama bir yol bulmaliydi yeni bi dunyaya gecis yapacakti henuz hazir degildi adim adim gecmeye karar verdi ilk isi batonsuz kaymaya baslamak oldu sonra kayaklari yapistirip board gibi duz kayacak basarabilirse yan donup kayacak son level de boarda gececek ama once bi absinthe icmesi lazim hahaha

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun icin cok buyuk adim alistira alistira yapiyor hep dedik inanmadi en sonunda boardcularin gerisinde kalinca anladi ama bir yol bulmaliydi yeni bi dunyaya gecis yapacakti henuz hazir degildi adim adim gecmeye karar verdi ilk isi batonsuz kaymaya baslamak oldu sonra kayaklari yapistirip board gibi duz kayacak basarabilirse yan donup kayacak son level de boarda gececek ama once bi absinthe icmesi lazim hahaha
    cool story bro...

Hatırlatmakta fayda var

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madende geçtiler ya seni. yalnız yeni kayakları ile maverick çok farklı. kayaklar gerçekten uçuyor, bu sene yarışmayın.
    -----

Bu arada bu başlık sitedeki ilk mesajımda. Tam 7 sene olmuş. Zaman çok hızlı geçiyor. Geçtikçe de hızlanıyor.

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum. Çok merak ettiğim bir konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Ben kendimi bildim bileli kayak yapıyorum. Ancak senelerdir baton kullanmıyorum. Elimde ağırlık yapıyor ve beni huzursuz ediyor. Hız yapmayı çok seviyorum ve oldukça hızlı gidiyorum. Slalomlarımda iyi ancak çok teknik değil. O tekniği bir türlü oturtamadım.

Dün Kartepe'de telesiyejde bir arkadaşla tanıştım. Bana ''Batonla kaysan daha teknik kayarsın, daha rahat slalom yaparsın'' dedi.

İleri derecede kayak bilen arkadaşlara sorum yukarda arkadaşın dediği doğru mudur? Yoksa ben kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle kayıyor olmam daha mı doğru ?

Not: Batonsuz kayanlara çok afedersiniz ama ''amele'' deniyormuş. Böyle birşeye rastlayan oldu mu ?

Hatırlatmakta fayda var

-----

Bu arada bu başlık sitedeki ilk mesajımda. Tam 7 sene olmuş. Zaman çok hızlı geçiyor. Geçtikçe de hızlanıyor.
    Rekor öyle değil böyle kırılır Maverick

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum. Çok merak ettiğim bir konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Ben kendimi bildim bileli kayak yapıyorum. Ancak senelerdir baton kullanmıyorum. Elimde ağırlık yapıyor ve beni huzursuz ediyor. Hız yapmayı çok seviyorum ve oldukça hızlı gidiyorum. Slalomlarımda iyi ancak çok teknik değil. O tekniği bir türlü oturtamadım.

Dün Kartepe'de telesiyejde bir arkadaşla tanıştım. Bana ''Batonla kaysan daha teknik kayarsın, daha rahat slalom yaparsın'' dedi.

İleri derecede kayak bilen arkadaşlara sorum yukarda arkadaşın dediği doğru mudur? Yoksa ben kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle kayıyor olmam daha mı doğru ?

Not: Batonsuz kayanlara çok afedersiniz ama ''amele'' deniyormuş. Böyle birşeye rastlayan oldu mu ?
    Vay babam, 11 sene olmuş buralara yerleşeli.

SM-G9650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi bordçu olarak batonsuz kayıyorum, çok da rahatım

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon