rossignol snowboard
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: rossignol snowboard

Standart rossignol snowboard

merhaba
    kısa bir kayak tecrübesinden sonra sizleri kıskanmak sureti ile board a başlamaya karar verdim. Bugun snowboard setlere baktım.
    Görevli arkadaş bana rossignol legion 156 önerdi , ayrıca bağlama için yine rossignol et(galiba) 3000 önerdi. Ayakkabı içinse forum marka flow gibi öneride bulundu.-ayakkabı konusunda marka model konusunda önerilerinizi bekliyorum- Bu set içinse 700 ytl fiyat vardı. Burada boyum 1.75 kilo 80 ...
    Bana bu konuda yardım eden herkesten şimdiden teşekkür ederim ......
    Ankara <br />rossi one/mini <br />hc 3000<br />flow flite 1

Standart Ynt: rossignol snowboard

buyuk patron
    boy konusunu çözebilirim ama fiyat için ne dersiniz rossignol legion ve ros. bağlama 3000 ler için ?

Aynı seti yani, Rossignol board, HC3000 bağlama ve Rossignol Glade marka botu peşin ödeme indirimi ile 650 YTL viarına aldım. Yarın inşallah saklıkentte test edeceğim
    There must be some kind of way out of here

güle güle kullanın benden önce davranmışsınız
    ben daha araştırma safhasındayım ama siz bu süreci çoktan geçmişsiniz bundan dolayı size bir kaç soru sormak isterim
    board legion modeli mi
    bağlamalar anladığım kadarı ile iyi bir model
    burada aldığınız yer sport ponit mi

merhaba arkadaslar bu siteyi yeni kesfettim.

ben profesyonel olarak dagcılıkla ugrasıyorum eskiden kayak yapıyordum ama bu sene ensonunda snowboarda baslayabıldım.
    amacım daglara tırmanarak cıkmak ardından snowboard yaparak inmek. ancak malzeme konusunda bir tecrubesizligim var.

bolkarda ve sert zeminde (dagda zeminin ne olacagı belli olmaz) kayabılecegım bır board arıyorum.
    sıfır alacam. haftasonu sportpointte baktım rossıgnol legıon icin set yapmıslar 700 ytl pesin 630 ytl
    bu sizce işimi gorur mu yoksa illa burton mu almalıyım .. yada ne almalıyım...

bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim

roXignoL legion,<br />roXignoL HC 3000,<br />vans mantRa<br /><br />musa uğuR,&nbsp; 1980&nbsp;&nbsp; 0 RH (-)&nbsp; ,m.köy

Alıntı climbski Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaslar bu siteyi yeni kesfettim.

ben profesyonel olarak dagcılıkla ugrasıyorum eskiden kayak yapıyordum ama bu sene ensonunda snowboarda baslayabıldım.
    amacım daglara tırmanarak cıkmak ardından snowboard yaparak inmek. ancak malzeme konusunda bir tecrubesizligim var.

bolkarda ve sert zeminde (dagda zeminin ne olacagı belli olmaz) kayabılecegım bır board arıyorum.
    sıfır alacam. haftasonu sportpointte baktım rossıgnol legıon icin set yapmıslar 700 ytl pesin 630 ytl
    bu sizce işimi gorur mu yoksa illa burton mu almalıyım .. yada ne almalıyım...

bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim

daha önceki konuları incelediysen tahtanın çok önemli olmadığını asıl bağlama ve bot'un önemli olduğunu okumuşsundur. rossıgnol iyidir, bağlama ve bot ismi belirtmemişsin..?
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

ilgilendigin icin saol.

baglama icin HC 3000 bot için vans montra, flow veya rossignol deal ( bu 3ünden1i)

sete bunlar dahil.

ayrıca boyle zirvelere sırtında boardunu alıp cıkıp asagılara kayan bir ekip var mı?
    cunku tr de cok acayıp parkurlar var.

roXignoL legion,<br />roXignoL HC 3000,<br />vans mantRa<br /><br />musa uğuR,&nbsp; 1980&nbsp;&nbsp; 0 RH (-)&nbsp; ,m.köy

söylediğin botlarla ilgili bir bilgim yok ama HC3000 kullanan bir arkadaşım var gayet memnun..
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

selam arkadaşlar bende bu takımdan almak istiyorum en acil zamanda.
    Rossignol Premier 156 freestyle bord
    Rossignol hc3000 bağlama
    Rossignol glade bot hala dediğiniz fiyatlara bulabilirmiyim veya en uygun fiyata nerden bulabilirim yardımcı olabilecek birisi varmı?
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)&nbsp; İSTANBUL

SPX Bahçelievlerden

Rossg Imperial
    HC 3000
    Rossg Deal bot 600 YTL @ 9 taksit yeni aldım.

Orda Ümit ile görüşün.
    Ahmet Özcan<br />Büyükçekmece, İstanbul<br /><br />&quot;One of the great things about books is sometimes there are some fantastic pictures.” (George W. Bush)

Sayfa 1/2 12 SonSon