rossignol snowboard - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: rossignol snowboard

Standart Ynt: rossignol snowboard

teşekkürler bende oraya gidicem herhalde
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)  İSTANBUL

merhabalar,

20 yıl kayak yaptıktan sonra gecen sene snowboarda basladım ve ınanılmaz keyıf alarak kayak gecmısımı bellı bır sure rafa kaldırmaya karar verdım..
    4 yıldır da wakeboard yaptıgım ıcın snowboardu ders almadan 2 gunde ogrendıım ve cok keyıflı bı sekılde kayıyorum.

bu sene board almaya karar verdım. spx akmerkeze gıttım ve orda kampanyalı setlere baktım. flow (merc) ve rossignol markaları satıolar.

sızce hangısını almalıyım ?

Alıntı moS's Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaslar bu siteyi yeni kesfettim.

ben profesyonel olarak dagcılıkla ugrasıyorum eskiden kayak yapıyordum ama bu sene ensonunda snowboarda baslayabıldım.
    amacım daglara tırmanarak cıkmak ardından snowboard yaparak inmek. ancak malzeme konusunda bir tecrubesizligim var.

bolkarda ve sert zeminde (dagda zeminin ne olacagı belli olmaz) kayabılecegım bır board arıyorum.
    sıfır alacam. haftasonu sportpointte baktım rossıgnol legıon icin set yapmıslar 700 ytl pesin 630 ytl
    bu sizce işimi gorur mu yoksa illa burton mu almalıyım .. yada ne almalıyım...

bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim

Bolkarda en iyi performansı daha sert olan freeride boardları verecektir. Bu tip boardlara bakmanı tavsiye ederim..

Standart Cevap: rossignol snowboard

Bende ocak ayına kadar bi snowboard seti almak istiyorum .Yardımlarınıza ve tecrübenize ihtiyacım var..
    Yeni başladığım için profesyonel bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum..

SPX in kampanyalı Rossignol snowboard seti 629 TL gibi bi fiyatta onu almayı düşünüyorum.

Birde alttaki linkte olan markaları sorucam woox ve oxygen var sadece ama fiyatları düşük..
    Değerlendirebilirmisiniz bu ürünleri kısaca?

SNOWBOARD SETLER | caddecarsi.com Alışverişin yeni adresi

http://www.kartutkusu.com/satilik-sn...llanilmis.html

geçenlerde bir arkadaşım ilan vermemi rica etmişti..
    ilgilenen olursa diye linki buraya da koyuyorum..
    bilgilinize...
    Un Inc 160
    Cartel EST

Alıntı Gemballa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ocak ayına kadar bi snowboard seti almak istiyorum .Yardımlarınıza ve tecrübenize ihtiyacım var..
    Yeni başladığım için profesyonel bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum..

SPX in kampanyalı Rossignol snowboard seti 629 TL gibi bi fiyatta onu almayı düşünüyorum.

Birde alttaki linkte olan markaları sorucam woox ve oxygen var sadece ama fiyatları düşük..
    Değerlendirebilirmisiniz bu ürünleri kısaca?

SNOWBOARD SETLER | caddecarsi.com Alışverişin yeni adresi
    selam slalom spor bi de freedoma baksana. ordada uygun seyler vardi

oxygen mükemmel bir marka değil elbette... tabi başlangıç için yeter de artar... hoş şu an stokta yok diyor setler için... ??? şahsen imkanı biraz daha zorlayıp burton veya flow almanı tavsiye ederim...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12