Ollie nedir? - Sayfa 3
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ollie nedir?

Standart Ynt: Ollie nedir?

Remzi bende ollie yapmadığım için ağırlığımı öne doğru verip dengemi yitiriyorum. Bu seferde board arkada kalıyor ve vücüdunun üstüne düşüyorsun. Omzum hala ağrıyor...

Geçmiş olsun :(

Alıntı BaRıS Nickli Üyeden Alıntı
    Geçmiş olsun :(
    Saol Barış cım, ne yapalım gülü seven dikenine katlanır. Bizde bu tutku olduktan sonra daha çok kırarız kolumuzu bacağımızı :P

Bence gül diken ilişkisinden ziyade bu biraz Türk insanın karekteristik özelliği bu kanımca :-*
    Bir işin iyiceme bir eğitimini almadan ya Allah deyip ben yaparım güdüsüyle yapılan bir şey gibi geliyor bana :-[
    fazla aceleciyiz ve sabırsız bir toplumuz, bunun sebebi dedelerimiz tabi bizede genetik yolla ile aktarılmış bir takım özellikler bunlar maalesef , öğrenmek için denenmiş yollar var iken illa kafa göz kırarız , bunu sana istinaden yazmadım Emrah çığım, öle içimden geldi benim olusumda aynı şeyi yaptı da onun üçün döktürdüm.
    :o
    GURUR, En SeVdiĞim GüNahTıR ...<br />Lamar Board<br />Lamar Bağlama<br />Saloman BoT<br />Snowboard, Windsurf , Scubadiving

Bu Ollie'nin kayak versiyonu nasıl acaba? Kayakla atlarken ne tür bir sıçrama yapmak lazım??
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

belki yardımı olur. youtube da bununla ilgili videolar var. önce www.vtunnel.com sonra linki yapıştırın.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=TCWOSGR4XBw"]YouTube - How to Do Snowboard Ollies & Nollies : Using Upper Body in a Snowboard Ollie[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9f1v8jIRCYA&feature=ch annel"]YouTube - How to Do Snowboard Tricks at the Park : How to Ollie a Small Hill on a Snowboard[/ame]

Board Burton Custom X
    Bağlama Burton p1
    Botlar Burton imprint 2 Red - Black

Skate te ollie yapmak için çok çalışmak gerekir... Bazen haftalar hatta aylar bile sürebilir yapmanız

http://www.facebook.com/home.php?#/v...29383#comments

ollie denen zıkkım benı baya ugrastırmıstı cok yorucu oluyodu başlarda bacakta ağrı kasılma vsvs tabı cok kasıyomuşum kendımı geç farkettım aslında kolay ve cok guzel duruyo ama bıraz ugraştırıyo , orta duzey bı boardcunun cok kolay yapabılıcegı bı haraket sabıt zemınde başlanırsa daha kolay hallolur kayarken daha rahat oluyo cunkı bende bu sezon ogrendm tavsıye ederım :D ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Standart Cevap: Ollie nedir?

3 yıldır kaykay kayıyorum
    ollienin mantığı arkaya vurdugunuz zaman kaykay dik bir şekilde olur
    arka tarafına vurduktan sonra ayaklarınızı yukarı cekip öne doğru sürterseniz
    kaykayı düzlersiniz
    ve sonra ağırlığı yere vererek inersiniz

Standart Cevap: Ollie nedir?

hatta converse gibi bez ayakkabilarla yapildiginda üzerindeki zimpara ayakkabinin parcalanmasina bile neden oluyor
    Karsiyaka

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon