EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ - Sayfa 11

Sonuçlar: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ NERESİ ?

Katılımcı sayısı
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ULUDAĞ

24 19.35%
  • KARTALKAYA

38 30.65%
  • PALANDÖKEN

15 12.10%
  • ERCİYES

16 12.90%
  • DAVRAZ

3 2.42%
  • ILGAZ

3 2.42%
  • KARTEPE

5 4.03%
  • SAKLIKENT

0 0%
  • SARIKAMIŞ

20 16.13%
  • ELMADAĞ

0 0%
Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
104 sonuçtan 101 ile 104 arası

Konu: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

Standart Cevap: Ynt: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

en yakın bolkar için Kartepe ama hafta içi gidilecek ve taze kar yağmış olacak.
    uludağ ilk göz ağrım, o yüzden gönlümdeki yeri ayrı.
    kartalkaya, kartal tarafı pistleri daha iyi sanki.
    erciyes, devasa bir tesis ama uygun havayı bulmak zor.
    sarıkamış, en güzel ağaç araları burada. bu seneye kadar da epey uygundu fiyatlar.

Standart Cevap: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

benim için en iyisi evime 3 dk uzaklıktaki Palandöken.
    artı ve eksilerinden bahsetmek gerekirse:
    +genellikle diğer tesisler kadar kalabalık olmuyor(özellikle sabahları hiç sıra bekleme durumu olmaz)
    -öğle saatlerinde kalabalık artınca gondolda çeşitli sebeplerle sık sık durma olabiliyor(sebepleri bilmiyorum ama hep öğle saatlerinde.)
    +tesisler belediyeye devredildiği için yiyecek fiyatları normal düzeyde.(makarnalar 16-18 arası)
    +pistler arası geçiş rahat bütün dağ sizin
    -malesef pistlerde bazen taş oluyor.(küçük boyutta taşlar, yani kafanızı kırmak için değil ekipmanlarınızı çizmek için) ancak taşlardan uzak durarak da pisti tamamlamak mümkün.
    -bunny hill günün her saati kalabalık.
    +-skipass ücretleri genel olarak diğer tesisler gibi.(tam gün 75 tl, 20 tl kart depozitosu.)
    +-ekipman kiralama ücretlerinden tam emin değilim ancak yanlış hatırlamıyorsam snowboard 60 tl, snowboard botu 50 tl civarında olması lazım.(bu konuda emin değilim ve ekipmanlarını hiç kullanmadığım için kalitesini bilmiyorum.)(dediğim fiyatlar skipass alınan yerin yanındaki içindir.)

Erzurum'un kar seviyesi yapilan bi barajdan sonra azaldi demislerdi. Dogru mu acaba? İklim ilimanlasti hesabi.

SM-G9650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yani hiç bu açıdan düşünmemiştim ancak özellikle son 2 yıldır kar seviyesinde azalma söz konusu. Ancak barajdan sonraki tüm yıllarda az kar yağdı da diyemem.

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011