EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

Sonuçlar: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ NERESİ ?

Katılımcı sayısı
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ULUDAĞ

24 19.35%
  • KARTALKAYA

38 30.65%
  • PALANDÖKEN

15 12.10%
  • ERCİYES

16 12.90%
  • DAVRAZ

3 2.42%
  • ILGAZ

3 2.42%
  • KARTEPE

5 4.03%
  • SAKLIKENT

0 0%
  • SARIKAMIŞ

20 16.13%
  • ELMADAĞ

0 0%
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
104 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

Standart EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

hangi kayak merkezini tavsiye edersiniz

Nedenini de paylaşırsanız seviniriz...
    KeReM

Standart Ynt: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

bana göre uludağ ve erciyes..erciyes ekonomik..uludağ da güzel...
    KeReM

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

uludağ kar oldumu süper kayılıyo kar olmadımı da en azından yapacak başka alternatifler var kartepe kartalkaya gibi değil

ben uludağ, kartalkaya ve palandökende kaydım
    her yerin kendine göre artıları var mesela uludağda kayak dışında yapılabilicek aktiviteler çok, kartalkaya ankara ve istanbula yakın, palandökendeki kar kalitesi ve pistler çok güzel, tabi artıları olduğu gibi eksileri de var, uludağdaki pistler o kadar kayakçı veya boardcuyu kaldırmıyor, bazen sanki sıkışık trafikte gider gibi kayılıyor ayrıca son yıllarda kar miktarı da azaldı, kartalkayada sis yüzünden bazı pistler sezonun güzel günlerini kapalı geçiriyor, ayrıca oteller ve kayak odaları tekel olmuş durumda, fiyatları kafalarına göre belirleyip, insanları kazıklıyorlar >:(, palandöken de ankara ya da istanbula uzak insan her istediği an gidemiyor
    ama amacımız kayak yapmak olduğu için oyum palandökene

Kartalkaya, Kartepe, Uludağ ve Davraz'a gittim.

Gördüklerim arasında Davraz benim için bir numara. Pistler birçok yerdekinden daha uzun, eğimleri düzgün, ve hafta sonu bile kalabalık değil. dağın yolu hemen açılıyor, ve tuzlanıyor, çoğu zaman zincir gerekmiyor. Off pist alternatifi çok ve doğal half-pipe'larıyla son derece zevkli. Telesiyejler hızlı, pistlerin bakımı çok düzgün yapılıyor. Ucuz konaklama alternatifi var. tek eksi tarafı, benim için değil ancak bazı insanlar için gece hayatının olmaması.
    Bir de bu doğan potansiyeli çok fazla, henüz çok küçük bir bölümü kullanılıyor; birçok bölgesi var pist yapılabilecek. Şu anda 7 ayrı bölgeye lift planı çıkarılmış, bakalım ne zaman gerçekleşebilecek...

en güzel kayak merkezi o an orda bulunduğum kayak merkezi... şu an işteyim ve tüm merkezler güzeldir diyorum... ;D ;D ;D

kartalkaya kara piste bayılıyorum...
    http://picasaweb.google.com/cemucar72

oylamanın şuanki sonuçlarının Erciyes'i gösterdiğini görmek güzel bilmem anlatabildim mi? :D
    Board'cu Kayakçı Kardeştir Ayrım Yapan Kalleştir.

Erciyes'te kayak yapmak bi ayrıcalıktır. Ulaşımı en kolay kayak merkezlerinin başından geliyor. İstanbul'dan çıkan birisi 1,5 saatte Erciyes'te kayak yapabilir ama istanbul'dan çıkan birisi Uludağ'a ancak 4 saatte zor ulaşır. yorum sizin

slm.arkadaşlar bir yerleri övmeyi bırakın.ilk önce kar ve doga kalictesine bakın.benden cokta gezmemişsinizdir dagları.bir kar kalitesi ve pist olarak sarıkamış.ve dogasıda harika.toz kar dünyada iki yere yagar biri sarıkamış.digeride alplerde sarıkamış kadar kücük bir yere.sarıkamışın eksikleri egelence sektörü biraz kötü. gelelim erzurm palandökene.bir giden birdaha gitez.cıplak bir dağ.plandökene gitmek istiyorsanız eski kayaklarınızı alın gidin.cünki kayaklarınız mahvolur taşparcalrının cizmesiyle.artı kar dogur dürüs yagmıyor. yagan karıda rüzgar alıp götürüyor.uludaga kaymaya degil ortam ve eglence icin gidiceksiniz.insanlardan kaymaya fırsat bulamazsınız.karkalitesi sıfır birgünde bir metre yagar ve birgünde bir metre erir.kartalkaya güzel ama orya gittinizmi du ediceksiniz ki sis cökmezsin cökerse tatil burnunuzdan gelir.artı kayak hocalrı cok kötü.fazla para alıyorlar dogru dürüst de ögretemiyorlar.şimdilik bukadar yeter arkası yarın.

Alıntı tan_248 Nickli Üyeden Alıntı
    slm.arkadaşlar bir yerleri övmeyi bırakın.ilk önce kar ve doga kalictesine bakın.benden cokta gezmemişsinizdir dagları.bir kar kalitesi ve pist olarak sarıkamış.ve dogasıda harika.toz kar dünyada iki yere yagar biri sarıkamış.digeride alplerde sarıkamış kadar kücük bir yere.sarıkamışın eksikleri egelence sektörü biraz kötü. gelelim erzurm palandökene.bir giden birdaha gitez.cıplak bir dağ.plandökene gitmek istiyorsanız eski kayaklarınızı alın gidin.cünki kayaklarınız mahvolur taşparcalrının cizmesiyle.artı kar dogur dürüs yagmıyor. yagan karıda rüzgar alıp götürüyor.uludaga kaymaya degil ortam ve eglence icin gidiceksiniz.insanlardan kaymaya fırsat bulamazsınız.karkalitesi sıfır birgünde bir metre yagar ve birgünde bir metre erir.kartalkaya güzel ama orya gittinizmi du ediceksiniz ki sis cökmezsin cökerse tatil burnunuzdan gelir.artı kayak hocalrı cok kötü.fazla para alıyorlar dogru dürüst de ögretemiyorlar.şimdilik bukadar yeter arkası yarın.
    Sarıkamış'ın kar kalitesi konusunda yazdıklarına katılıyorum da pist konusunda söylediklerine katılmak mümkün değil.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Sayfa 1/11 123 ... SonSon