EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ - Sayfa 3

Sonuçlar: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ NERESİ ?

Katılımcı sayısı
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ULUDAĞ

24 19.35%
  • KARTALKAYA

38 30.65%
  • PALANDÖKEN

15 12.10%
  • ERCİYES

16 12.90%
  • DAVRAZ

3 2.42%
  • ILGAZ

3 2.42%
  • KARTEPE

5 4.03%
  • SAKLIKENT

0 0%
  • SARIKAMIŞ

20 16.13%
  • ELMADAĞ

0 0%
Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
104 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

Standart Ynt: EN GÜZEL KAYAK MERKEZİ

arkadaşlar kars'a uçak biletini hangi firmadan aldınız anadolu jet mi?
    board&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; burton clash 160<br />bağlama&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; burton mission<br />bot&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; flow<br /><br />the tower is tall but the fall is short....

Yeap
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

çok fazla pist gezmedim ama gittiklerim arasında en iyisi kartalkayaydı
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

Alıntı dnz Nickli Üyeden Alıntı
    bencede en guzeli kartalkaya ama bayramda bu grupla sarıkamış olursa orasınında çok zevkli olucanı düşünüyorum
    Bu sene Sarıkamış a gidilmesi gerektiğine bende katılıyorum , en kısa zamanda E_V_R_N den iyi bir tur teklifi bekliyoruz site olarak 8)

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sarıkamışa gittiğinizde ERZURUMa gidilme ihtimali varmı ???

Alıntı BAKi Nickli Üyeden Alıntı
    sarıkamışa gittiğinizde ERZURUMa gidilme ihtimali varmı ???
    Bundan tam emin değilim aslında bir taşla 2 kuş vurmak da güzel olabilir ama yinede kesin konuşmayayım.

Bir Erzurum da gelemesekte sen oradan gelip bize katılabilirsin diye düşünüyorum

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o kesin gelmemezlik yaparmıyım da gelmişken PALANDÖKENi de tatmış olurdunuz

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

Alıntı aytuğ Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kars'a uçak biletini hangi firmadan aldınız anadolu jet mi?
    ben thyden aldım sanyorum ama eminde değilim bir numara verdiler bunu ara dediler=)

thy yolları ucuyo bı tek dıe bılıorum...herkeste ordan aldı ztn, sımdı anadolu manadolu jette alıp fantazıye gerek yok dıe dusunuorum
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

anadolu jet zaten thy'nin alt firması yani türkiye içinde ucuz bilet satabilmek için kurduğu bir şirket. uçaklarda thy'den alınma zaten. sizin aldığınızda büyük ihtimal anadolu jet biletidir thy'den de alsanız . çünkü thy'nin sitesinded bilet almak istediğinizde thy* şeklinde yıldızlı yazan uçuşlar anadolu jet firmasının uçuşları
    board&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; burton clash 160<br />bağlama&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; burton mission<br />bot&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; flow<br /><br />the tower is tall but the fall is short....

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon