Kayak Kiyafeti Uygun Fiyata Nerde? - Sayfa 3
Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
123 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kayak Kiyafeti Uygun Fiyata Nerde?

Standart Ynt: Kayak Kiyafeti Uygun Fiyata Nerde?

columbia gercekten tavsiye edecegim bi marka ozellikle titanium serisi cok iyidir.
    ~~ Burton Dominant 156 ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Meric Akbay<br />&nbsp; &nbsp; ~~ Burton Freestyle ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Ankara<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; ~~ Vans Mantra ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 0 RH (+)

Tchibo 'dan aldığım pantolon ile bende 2 sezon geçirdim, henüz bi yere takıp yırtmadığım için bi daha ki sezonda beni götürür pantolondan hiçbir şikayetim yok. fakat yine Tchibo'dan aldığım eldiven ve gözlük çok kötüydü :( ürünler ucuz fakat arada kötü malzemeliler oluyor alırken bunlara dikkat etmek gerekiyor. eldivenler dağdayken elinizde parçalanır yarı yolda kalırsınız sonra :-\
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

Ben de Tchibo'dan kayak saati, eldiven ve güneş gözlüğü aldım. Üçü de bence parasını fazlasıyla hakeden ürünler. Tchibo'da satılan ürünlerden daha kalitelisi tabii ki bulunur ancak bence bu fiyat aralığında rakipsiz gibi. mericos'un dediği gibi Kasım'ın ilk yarısında bayanlar için kayak ürünleri, ikinci yarısında da baylar için kayak ürünleri geliyor.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

istanbulda columbia markasının bir kaç şubesi var .Montlar ve pantolonların fiyatları cok uygun,hatta eski sezon ürünleri cok daha ucuz.Acıkcası ben kullandım ve cokta memnun kalmıştım.

Bağdat caddeside bir subesi var,marks&spencer ın hizasında,200 metre geçince zaten görebilirsiniz.Birde Fatih köprüsü yolunda gaziosmanpaşa sapağından girdiğiniz taktirde converse adı altında ortak fabrika satış mağzası var.Orası gercekten cok daha uygun fiyatlar sunuyor........
    _SaLoMoN AeRo X_<br />&nbsp;&nbsp; Bindings: Z12<br /> Boots: İmpacT PrO<br /><br />_._KaR tUtKuNu._._<br />Berat ADALI&nbsp; İslambol

metro ve carrefour lardada ucuz kıyafetler var ben bir salopet almıştım çok iyi değil ama hep aynı salopeti giymektensedeğişiklik iyidir geçen sene 60 ytl idi salopet montları hatırlamıyorum ama
    KEMAL<br /><br />KADIKÖYDEN ÇIKIŞ OLMAZ

evet Metro'da şu anda montlar var . Yanlış hatırlamıyorsam 59 YTL idi. Ama kalitesi nasıldır , kaç sezon giyilir onun için bir şey diyemem. Geçen sene daha fazla çeşit vardı. Belki sezon ortasına doğru tekrar yeni çeşitler gelir.
    mete genç

Metro'daki montları inceledim bana pek kaliteli gelmedi, ayrıca gördüğüm malzemelerin su geçirmezlik bilgileri de yazmıyordu üzerinde.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

çocuklar mont ya da pantalon için seçenekler varmıydı acaba metroda,yoksa yetişkinler için miydi???????? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
    _SaLoMoN AeRo X_<br />&nbsp;&nbsp; Bindings: Z12<br /> Boots: İmpacT PrO<br /><br />_._KaR tUtKuNu._._<br />Berat ADALI&nbsp; İslambol

Benim gördüğüm kadarıyla sadece yetişkinler için ve sadece mont vardır. Ama dediğim gibi belki yeni ürünler önümüzdeki günlerde gelecektir.
    mete genç

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler