Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler - Sayfa 11
Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
105 sonuçtan 101 ile 105 arası

Konu: Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler

Standart Cevap: Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler

Alıntı daos009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gene burda olacağım

burda olacagm derken ?

Oğuz Yılmaz // Bilgi Hunters # 53
    İstanbul Bilgi Üniversitesi

Standart Cevap: Ynt: Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler

Alıntı ouz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıorum sıze emra abı gercektn ıyı nıyetı bır ınsan alkıslıyorum onu burdan =)
    ))) eyvallah abi
    www.penguentepe.com

Kartepe: (262) 354 34 33 | Kartalkaya-Dörtdivan: (374) 331 2 444

Arkadaşlar merhaba,
    Uludağda kayak kiralarken yaşanan rezalet sonrası bende olumlu bir örneği sizinle paylaşmak istedim.

2 hafta önce C.tesi günü Kartepe’ye gittik. Daha önce Maşukiye’den 300-400 m yukarı çıkarken sağda Kartopu Kayak Evinden kiraladığım ve memnun kaldığım için önceden tel açarak siparişlerimi Selçuk arkadaşıma verdim gittiğimde herşey hazırdı. Sonuçta 4 kayak takımı birde küçük çocuk için 5. İle birlikte 100 tl’ye kiraladık.

Neyse yukarı çıkma rezaleti bitince eşimle azda olsa kaydık diğer çift çocuğu ile hiç kayamamış sanırım arkadaşım bir defa aşağı inmişti. Dönüşte malzemeleri teslim ettiğimizde durumu anlattık, beklentimizde yoktu açıkçası. Selçuk bunun üzerine kart verip karta “3 kayak üzcretsiz verilecektir “ diyerek not düştü. Bunuda beklemiyordum açıkçası ama hoş bir jest oldu bizim için. Teşekkürler KARTOPU teşekkürler Selçuk

Alıntı cantacy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Uludağda kayak kiralarken yaşanan rezalet sonrası bende olumlu bir örneği sizinle paylaşmak istedim.

2 hafta önce C.tesi günü Kartepe’ye gittik. Daha önce Maşukiye’den 300-400 m yukarı çıkarken sağda Kartopu Kayak Evinden kiraladığım ve memnun kaldığım için önceden tel açarak siparişlerimi Selçuk arkadaşıma verdim gittiğimde herşey hazırdı. Sonuçta 4 kayak takımı birde küçük çocuk için 5. İle birlikte 100 tl’ye kiraladık.

Neyse yukarı çıkma rezaleti bitince eşimle azda olsa kaydık diğer çift çocuğu ile hiç kayamamış sanırım arkadaşım bir defa aşağı inmişti. Dönüşte malzemeleri teslim ettiğimizde durumu anlattık, beklentimizde yoktu açıkçası. Selçuk bunun üzerine kart verip karta “3 kayak üzcretsiz verilecektir “ diyerek not düştü. Bunuda beklemiyordum açıkçası ama hoş bir jest oldu bizim için. Teşekkürler KARTOPU teşekkürler Selçuk
    Takdir edilesi bir hareket

Selçuk ile , kayak evini ilk açtığı sene tanışmıştık. İyi niyetli temiz bi arkadaşımızdı, aynı zamanda Sapanca da da eğitim falan veriyordu diye birseylerde hatırlıyorum ama tam emin degilim.

Kartepe de önerdiğimiz kayak evleri.

Maşukiye Kayak Evi
    Penguen Tepe Kayak Evi
    Kartepe Kayak Evi
    ve Artık Kartopu Kayak Evi

Gelecek yorumlara göre bu listeyi daha da genişletebiliriz

ben snowbros kayak evinden gayet memnunum önceleri oradan kiralıyordum şimdi ise orada boardumu bırakıyorum taşıma derdi olmuyor kahvemi içtikten sonra boardumu alıp kayak keyfimi yapıyorum. Malzemeleri gayet iyi ve bakımlarını yapıyorlar. Tavsiye ederim
    web siteside mevcut snowbroshill.com - ANASAYFA

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011