Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
105 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler

Standart Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler

Arkadaşlar merhaba Kartepe'de kayak ve board kiralanabilecek yerler neresi ve fiyatlar nasıl bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Standart Ynt: Kartepe'de kayak ve board kiralanacak yerler

Arkadaşlar kartepeye gittinizmi bence kartepeli dışındaki yerlerede bakın .daha uygun fiyata yerler bunmaktadır. ben maşukiye kayak evini tavsiye edebilirim hemdaha uygun fiyat hemde daha iyibir esnaflık için

www.kartepekayakevi.com
    sitemizde de kartepeli nickiyle giriyor. fatih bey size çok yardımcı olacaktır.
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

maşukıye kayakevi hemen maşukıyeye gırmeden sağda uygunfıyat artı guler yuz ayrıca mahzemelerin hepsı yenı boardlar rıde kayaklar fısher esnek fıyat garantısı verılıyor sahıbı gemı kaptanı fıyatları cok uygun sıtesı masukiyekayakevi
    www.masukiyekayak.com freedomm_41@hotmail.com
    özgür AKBULUT 0532 4407174-02623543338

Verilen bilgiler için teşekkür ederim birde arkadaşlardan duydum Maşukiye'de Penguen kayakevi varmış board kiraları 20 YTL ve adamlar ilglenmişler. Ama madem Maşukiye Kayakevi var ve o da bizden ondan alırız ozaman.

Kartepeli var ya burda ondan almicasda kimden alcaz :D

evet arkadaşlar bencede kartepekayak evinden kiralamanızı tavsiye etmem yani kayaklar biraz eski ve tek kişi 50 kişiyle ilgilenmeye çalışıyo zayıf bence ve siteden arkadaşlara çok da bi kolaylık yok açıkçası site üyelerine 20 ytl fiyat ve eski kayaklar. bence gidicek arkadaşlar maşukiye kayak evi veya penguenden kiralasınlar. hatta maşukiye kayak evinde kayak sıfır.
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

ben kartepeye gittiğimde site üyesi diye kartepeliye gittim ama hiç memnun kalmadım( hem board bakımından hem hizmet bakımından hamde fiyat bakımından) böyle alternatiflerin olması yüz güldürücü

Alal olemi ne dio bunlar Kartepeli dogrumu bunlar :D

2 hafta önce kartepeye gittik.kayak ve board kiralamak için kartutkusu üyesi olan kartepekayak evi ve kartutkusu kartı olanlara indirim yaptığı için kartepekayakevini tercih ettim ...ama fiyatlar çok pahalıydı...kartal kayada bile çok ucuz dediğimizde aldığımız cevap ;orası kartalkaya burası kartepe isterseniz başka kayak kiralayan yerlerde var oraya bi bakın.....Bİz hepimiz öğrenciyiz ve bi haftaiçi günümüzü güzel geçirmek için kartepeyi seçmiştik ama keşke daha çok yardımcı olsaydı ,en azından kartutkusu üyelerine......Evet böyle altarnetifleri öğrenmemiz hepimiz için çok iyi oldu
    bu bir aşktır... birkere başlayan bidaha bırakamaz

Sayfa 1/11 123 ... SonSon