bilek korumalığı
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bilek korumalığı

Standart bilek korumalığı

internetten tesadüfen buldum buralardada satan varmıdır acaba?

Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

Standart Ynt: bilek korumalığı

bu güselmiş eldivene nasıl gircek biras tuhaf olur ama eldivenli olanları daha iyi gibi

ben küccükten patenim wardı vardı bu korumalıktan baya işe yarıo =)

ben de rollerblade in paten için tasarlanmış bilek korumalarını kullanıyorum.sporting bursa dan aldım

Eczane ve medikal firmalarda bileklikler war icinden metal gecen. Ince oldugu icin eldivenin icine giriyor. Ben onlardan kullanıyorum. Sıfır eldiven alıcaksanız firek korumalı olanlardan almak daha mantıklı tabe ama eldiven varsa bunlarda guzel cozum.
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

Arkadaşlar bilek korumalıklı eldivenleri tercih etseniz ben bu sezon başında proshop tan bir çift almıştımm ellibin defa düştüm ve bileklerim gayet iyy biginizeee
    FTWO prime......board<br />FTWO mondo....baglama<br />FTWO wayne.....bot <br /><br />Giray KÜREKÇİ<br /><br />İstanbul --KÜÇÜKÇEKMECE--

bilek korumalı eldiven zor bulursun bence mevsim itibariyle ama roller blade koruma setleri var sportpointte bir bak istersen
    Snow is only frozen water Yeti_Style
    Q nedir abi? Q Quality dir Bro
    www.qsportandstreet.com

Alıntı Black_Horse Nickli Üyeden Alıntı
    bilek korumalı eldiven zor bulursun bence mevsim itibariyle ama roller blade koruma setleri var sportpointte bir bak istersen
    ben bu hafta sonu proshop ta gordum
    ayrıca sezon itibariyle indirimde mevcut
    markasını hatırlamıyorum ama poc un eldivenleri de mevcut
    ayrıca bahsettiğim eldivende cift taraflı koruma mevcuttu
    Meet my girl Josephine and her sexy friends..
    Palmer Honeycomb 164-
    Drake Podium-
    Northwave T-Track-

ya bu fotodaki (yukardaki) zımbırtının aynısından bendede vardı buldum geçenlerde denedim birincisi avuç içi desteğinin birazcık sert bi yere geldimi eldiveninizi yok yere yırtması içten bile değil ikincisi tamam bileğe darbe almaktan sıyırttın ama parmakları tam yumruk yapamadığından ters bi düşüşte çok rahat kırabilirim gibime geldi ben bu parmakları kesin kırarım diip aldıım yere geri koydum
    Alıntı Orumcenk Nickli Üyeden Alıntı
    Eczane ve medikal firmalarda bileklikler war icinden metal gecen. Ince oldugu icin eldivenin icine giriyor. Ben onlardan kullanıyorum. Sıfır eldiven alıcaksanız bilek korumalı olanlardan almak daha mantıklı tabe ama eldiven varsa bunlarda guzel cozum.
    bence daha makul bi fikir
    imza insanın kendine yakışanı giymesidir

proshop sezonda gelicek korumalı eldiven demisti sayın proshop su an warmı elinizde lutfen bir aciklama.
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

Sayfa 1/2 12 SonSon