burton instigator - capita d.o.a
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: burton instigator - capita d.o.a

Standart burton instigator - capita d.o.a

merhaba 4 yıllık kayak maceramdan sonra bu sene snowboard geçtim ve siz değerli arkadaşların tecrübeleri doğrultusunda kendi ekipmanımı almaya karar verdim burton instigator board ve cartel bağlama capita d.o.a - union bağlama tercihi arasında kaldım bu sene erciyes divan-develi- keven, kartalkaya Chair lift ılgaz yurduntepe ve yıldıztepe gbi pistlerde sorunsuz kayarak kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum (14 gün erciyes - 7 gün kartalkaya - 5 gün ılgaz) hızdan daha çok kotrol bende olacağı board olarak hangisini önerirsiniz

Standart Cevap: burton instigator - capita d.o.a

birbirinin tam muadili sayılmayan boardlar... burton flat top ve camber olmak üzere aynı modelde 2 farklı karakterde versiyona sahip... camber olanı biraz daha tercih edilesi... doa ise instigator'a nazaran gelişmek isteyene daha çok olanak veriyor gibi...

burton instigator flat cartel bağlama ve boa botları tercih ettim camber modeli vardı aklımda ama flat modeli bol kar ve pist dışında daha iyi sonuç vereceği ve kenar bıcakları daha iyi karı keseceği söylenerek yönlendirdiler beni umarım doğru olanı yapmışımdır

hayırlı olsun...