15 Şubat 2022 Erciyes
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 15 Şubat 2022 Erciyes

Standart 15 Şubat 2022 Erciyes

Merhaba,

Yarın sabah, 15.02.2022 tarihi salı günü sabah 7 civarı erciyese doğru yola çıkmayı planlıyorum, dönüşüm cuma akşamı olcak.
    Tek gidiyorum, şehirde uygun fiyatlı otelde kalarak günlük çıkış iniş yapacağım, henüz otel rezervasyonum yok.
    Birlikte gitmek isteyen olursa, masrafı paylaşarak gidebiliriz. Gelecek arkadaş cumartesi pazar klamak isterse, gökayla çıkıp inerek devam edebilir.
    iki yada 3 kişide olabilir, masraf paylaşırız.
    Amaç ticari değil, masraf düşürmek.
    Konu oliver_han tarafından (14-02-2022 Saat 19:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: kvkk

Standart Cevap: 15 Şubat 2022 Erciyes

Merhaba, malesef bir haftayla sekmiş. Ben de önünüzdeki haftasonu gitmeyi planlıyordum. Bu arada konaklama için nereyi tercih ettiniz?

Merhaba, tek başıma gittiğim için otele önem vermedim açıkcası, şehir merkezinde grand ülger otelde kaldım 2 yıl önce tavsiyeyle gidip, eşimle kalıp memnun kalmamıştım. , ama el değiştirmiş biraz daha iyiydi. karttan çekerseniz tek kişi 200tl, elden nakit için pazarlık mümkün. kahvaltısı orta, taleple omlet yapılıyor.
    Odaların mobilyaları yeni değiştirmişler, banyo eski ama sızıntılara falan bi el atılmış, ısıtma sistemi düzeltilmişti.
    Elimde 59 kullanım kalmış skipass var, heryıl bu site üzerinden skipass alıyordum, bu sefer elimde fazlası kaldı, almak isterseniz dağdaki fiyatlarla 50likten daha uygun fiyata bırakabilirim.

Teşekkürler, bir bakayım bende. Fiyatı oldukça makulmuş. Daha önce Talas'ta bir yerde kalmıştım.
    Hangi şehirdesiniz? Açıkçası hava durumunu daha bilmiyorum ve bende de geçen seferden bir 26 binişlik kalmıştı.

İstanbulda yaşıyorum ancak kartı ankaradan da teslim edebilirim.
    Grand ülger için son gidişimde en büyük eleştirim duşakabinlere bakım yapmışlar ancak değiştirmeleri gerekirdi. onuda yaparlarsa aile ilede kalınır.