[23-27 Şubat 2022] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: [23-27 Şubat 2022] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [23-27 Şubat 2022] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

11 burada dolan diger odalar nerede?

Oda 1: Emrah - Maverick (Uçak Bileti Alındı - Otel OK)

Oda 2: CemKa - NilKa - AdaKa (Otel Ok)

Oda 3: Oliver +2

Oda 4: İrez - Gizem (Otel Ok)

Oda 5: Murat - Gülbin (Otel Ok)

Oda 6: İynem- Hacer

Oda 7: Çağla-Arda

Oda 8: Ali-Gülsüm-Lara Şirin

Oda 9: Derkan

Oda 10: Kemal-Aysun

Oda 11:Jasend-ceren-emre (uçak ok-otel ok)

Buralar çok sessiz kalmış biraz şenlendirelim
    bu sene benim minnakları da getirme kararı aldım bakalım nasıl olacak bu sene

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 burada dolan diger odalar nerede?
    Aldığım son duyuma göre 3 oda kalmıştı geçen hafta.

Aradığımda rezervasyon yaptıramadım. Burada 11 oda görünüyor ama otel yetkilisi 30 civarında rezervasyon olduğunu ve oda kalmadığını söylüyor.

dolduk kalkiyoruz...

Alıntı koray_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradığımda rezervasyon yaptıramadım. Burada 11 oda görünüyor ama otel yetkilisi 30 civarında rezervasyon olduğunu ve oda kalmadığını söylüyor.
    Merhaba Koray, diğer Kartutkusu platformalarından etkinliği görüp buraya yazmayan kartutkunları da mevcut. Bu nedenle 30 odalık rezervasyonumuzun hepsini doldurduk.
    Habitat oteli ararsanız onlarda Kartutkusundan olduğunuzu belirttiğinizde size bir miktar da olsa indirim yaparak yardımcı olacaklardır.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Koray, diğer Kartutkusu platformalarından etkinliği görüp buraya yazmayan kartutkunları da mevcut. Bu nedenle 30 odalık rezervasyonumuzun hepsini doldurduk.
    Habitat oteli ararsanız onlarda Kartutkusundan olduğunuzu belirttiğinizde size bir miktar da olsa indirim yaparak yardımcı olacaklardır.

İşte bu.. Bravo KARTUTKUSU
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buralar çok sessiz kalmış biraz şenlendirelim
    bu sene benim minnakları da getirme kararı aldım bakalım nasıl olacak bu sene
    Saıkamış'ta olası telsiz konuşması:

iynem : Jasend, Jasend, Jasend. iynem konuşuyor, Çıktın mı piste.. Neredesin?
    Jasend: iynem, çocukların botlarını giydiriyorum.. Sonra 1.piste gideceğiz...Beklemeyin beni.. Siz gidin...
    İynem: Sonra gelirsin?
    Jasend: Yok.. Sonra hanıma pistleri gezdireceğim...Beklemeyin beni..
    İynem: Karanlıkdere açılmış..
    Jasend: Yok...Beklemeyin beni

Friedrich Nietzsche

Sadece bir sorum olacak. Uçak biletini ne zaman alalım?

Valla bilet işi şansa kalmış..
    Ankara Kars bileti 1000 tl ile başladı...700 tl ye düştü.. Şu an 930 tl olmuş...
    THY bazen kampanya yapıyor bilet fiyatlarını aşağı çekebiliyor...Bazen de yapmıyor ve fiyat giderek artıyor...
    Kendi adımıza söylersek ( eşim ve ben) , biz aldık...

Friedrich Nietzsche

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon