Snowboard malzemeleri, malzemelerim, TAVSİYELERİNİZ
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Snowboard malzemeleri, malzemelerim, TAVSİYELERİNİZ

Question Snowboard malzemeleri, malzemelerim, TAVSİYELERİNİZ

Herkese merhaba. İlk defa bu sene snowboard yapmaya basladim. Arastirip ogrenirken bu foruma denk geldim. Eminim ki burada bilgilerinizden ve tecrubelerinizden yararlanacagim.

Oncelikle bu sene bu spora baslayip sevdigim icin seneye gittigim yerlerde kiralamayla ugrasmamak adina gerekli bir kac ekipmani aldim.

Mont: thirtytwo(10k) 2. El
    Pantolon: thirtytwo
    Eldiven: thirtytwo
    Board: 2. El bir board aldim en azindan acemiligimi atlatirken canina okurum diye dusundum. Markasi Rome.
    Bot ve kaski da sezon acilmadan tamamlarim diye dusunuyorum.

Simdi ogrenmek istedigim bir kac sey var. Seneye muhtemelen sezon sonunda (ki cok guzel kampanyalar oluyor) yeni bir board ve baglama almayi dusunuyorum. Hatta gecen hafta spx in sitesinde indirimle Burton kilroy 3d almayi dusundum fakat hem boyu yoktu hem de sifir boarda ne kadar kiyarim 2. El icin bir boardim varken bilemedim.
    Snowboard’da freestyle/park board kullanmayi dusunuyorum.

Ozellikle burton kilroy 3d , rome artifact, bataleon evil twin inceledigim boardlardi. Fakat bu sezondan artik gecti. Freestyle icin onerebilecegini boardlar nelerdir? Yukarida yazdigim markalara sempati duydugum icin ozellikle onlari yazdim. Bu konuda iyi olanlardan board ve baglama konusunda tavsiye bekliyorum.

Sizce bu konuda en iyi marka ve board hangisi? Seneye sezon sonunda iyi bir board ve baglama almak istiyorum. Simdi oldugu gibi yazdan kisa yatirimlar yapmaya devam simdiden yardimci olacak herkese tesekkurler

Standart Cevap: Snowboard malzemeleri, malzemelerim, TAVSİYELERİNİZ

boy, kilo, ayak numarasi ogrenebilir miyiz?