board bilgi lütfen
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: board bilgi lütfen

Lightbulb board bilgi lütfen

merhabalar Faruk ben Denizli'den :drool: snowboard da takriben 20-25 günüm var ( 2-sezon) hep kiralama board kullandım en son slalom yapabiliyorum orta seviyeye yakın görüyorum kendimi.. board alacağım ama fiyatlar çok pahalı ve şuanda piyasada 156 board da çok yok soruma gelecek olursa 2017 model flow merc almak üzereyim sadece board bağlamayı ayrı alacağım boardu kullanan gören bilen var mı ? nasıl işimi görür mü 2 sezon daha boy:177 kilo :80 bot :43 giyiyorum Denizli de pist artı bol kar kayıyorum isteklerimi karşılar mı ? yardımcı olursanız sevinirim

Standart Cevap: board bilgi lütfen

Alıntı fearuq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar Faruk ben Denizli'den snowboard da takriben 20-25 günüm var ( 2-sezon) hep kiralama board kullandım en son slalom yapabiliyorum orta seviyeye yakın görüyorum kendimi.. board alacağım ama fiyatlar çok pahalı ve şuanda piyasada 156 board da çok yok soruma gelecek olursa 2017 model flow merc almak üzereyim sadece board bağlamayı ayrı alacağım boardu kullanan gören bilen var mı ? nasıl işimi görür mü 2 sezon daha boy:177 kilo :80 bot :43 giyiyorum Denizli de pist artı bol kar kayıyorum isteklerimi karşılar mı ? yardımcı olursanız sevinirim
    baslangic-orta arasisiniz... bu seviyede ve belirttiginiz ortamda tahta farklarindan ciddi bir sey beklemeyin... haliyle bakimliysa flow merc alinabilir...

öncelikle teşekkürler cevap için.. aldım boardu peki bağlamayı nasıl yapmalıyım ? bu board yumuşak sayılacak bir boardmuş bağlmyıd aynı şekilde yumuşak mı almalıyım.. arkadaşımda union flite var onu tercih edebilir miyim

Ust seviye veya profesyonel bir bordcu degilsen markaya cok takilmayin bence, sadece boy ve ozellikle kilonuza uygun herhangi bir bordu alabilirsin sorun cikmaz, elimde 7 cesit bord var aralarinda sadece bataleon ve libtech marka bordlarim birazdaha teknolojisinden dolayi digerlerinden fakli bir kullanis kolayligi var ama profesyonel olmayan bunlarin farkini cok anlamaz, uygun fiyata bakimli bir bord zaten isini gorur bir muddet, cok fazla para yatirmayin ilk baslarda.Yanliz baglamalar onemli, iyi bir baglama kayarken isini daha kolay ve zevkli hale getirir, o konuyu biraz arastirip oyle bir baglama al derim...

Alıntı fearuq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle teşekkürler cevap için.. aldım boardu peki bağlamayı nasıl yapmalıyım ? bu board yumuşak sayılacak bir boardmuş bağlmyıd aynı şekilde yumuşak mı almalıyım.. arkadaşımda union flite var onu tercih edebilir miyim
    2017 flow merc assiri yumusak sayilmaz... elbette daha sert bortlar mevcut ancak daha yumusaklari da var... ortaya yakin sertlikte bir bort sayilabilir... union flite orta sertlikte sayilir... yalniz highbacki sert gelenler var... bu esasen bacak uzunlugu ve durusla alakali ama baglamanin hbsi tabanina gore biraz daha sert hissettirir... velhasil ikisi kombine edilebilir duruyor...

Alıntı ippusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ust seviye veya profesyonel bir bordcu degilsen markaya cok takilmayin bence, sadece boy ve ozellikle kilonuza uygun herhangi bir bordu alabilirsin sorun cikmaz, elimde 7 cesit bord var aralarinda sadece bataleon ve libtech marka bordlarim birazdaha teknolojisinden dolayi digerlerinden fakli bir kullanis kolayligi var ama profesyonel olmayan bunlarin farkini cok anlamaz, uygun fiyata bakimli bir bord zaten isini gorur bir muddet, cok fazla para yatirmayin ilk baslarda.Yanliz baglamalar onemli, iyi bir baglama kayarken isini daha kolay ve zevkli hale getirir, o konuyu biraz arastirip oyle bir baglama al derim...

flow merci aldım, ilk boardum heycanlandım biraz 1 yada 2 sezon da bunla geçirip sonra üst seviyeye çıkarız inş. kendimi şöyle avutuyorum ben 2 sezon kiralama boardla kaydım .. onlara kıyasla hertürlü daha keyifli kayacağımı düşünüyorum.. cevaplar için teşekkürler

bakalım birinde daha bağlama buldum marka modelini öğreneyim ona göre de fikrinizi almak isterim.