Yeni bir kayak merkezleri websitesi
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Yeni bir kayak merkezleri websitesi

Standart Yeni bir kayak merkezleri websitesi

Merhabalar,

Ben Ozan, 43 yaşında web teknolojileri üzerine çalışan bir mühendisim... Kayak ailecek sevdiğimiz bir kış sporu olmakla beraber Türkiye'deki kayak merkezleri ve kar durumları hakkında yeterli bilgi bulamadığımız için bu eksiği elimden geldiğince doldurmak amacıyla bir websitesi kurdum.

https://www.kayakturk.com

Site bir forum ya da wordpress gibi hazır yazılım değil, tamamen sıfırdan programladığım bir site. Şu an için hava durumu ve kar kalınlıklarını otomatik olarak güncelleniyor, Kayak Merkezleri Haritası var. Kayak merkezlerindeki pistler tesis bilgileri, gece kayağı var mı nasıl ulaşılır gibi bilgiler mevcut.

Daha çok yeni bir websitesi bu, vakit buldukça ufak ufak güncellemeyi düşünüyorum.

Maddi amaç gütmeyen bir site bu, yani reklam yayınlayıp da para kazanayım kaygısı yok, bu kaygı olmadığı için de içeriğini güncelleyecek içerik editörümüz de maalesef yok.

Siteyi inceleyip fikirlerinizi iletirseniz çok memnun olurum. Onun dışında çorbada benim de tuzum olsun ben de katkıda bulunurum diyenler varsa kapımız sonuna kadar açık...

Bol karlı az virüslü bir sezon dilerim
    Sevgiler,
    Ozan...

Standart Cevap: Yeni bir kayak merkezleri websitesi

Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. Gerçekten bu detayları belirten bir siteye ihtiyaç var. Umarım bir sponsor bulur, hem kazanç elde eder hemde tüm eksiklikleri bitirirsiniz kısa sürede

Standart Cevap: Yeni bir kayak merkezleri websitesi

Hayırlı olsun, elinize sağlık. Bu konuda hakkıyla yönetilen kaliteli projelere her zaman ihtiyaç var. Tebrik ederim.