[17-21 Şubat 2021] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 7
Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
115 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: [17-21 Şubat 2021] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [17-21 Şubat 2021] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın karanlıkdere açılıyor.
    Konaklama işini hallettim. Bi değişiklik olmazsa yarın jerseyimi giyinip geliyorum.

22-26 Şubat arası da ben geliyorum. Kalanlar olursa orada görüşmek üzere. [emoji2323]

Alıntı Gianvito Rossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22-26 Şubat arası da ben geliyorum. Kalanlar olursa orada görüşmek üzere. [emoji2323]
    Bi değişiklik olmazsa ben buralardayım.

Oteli övdük ama skipass konaklama gece sayısına göre
    veriliyormuş. Giriş günü aldıysanız çıkış günü skipass dahil olmuyor. Maşallah dediğim ertesi günü görmüyor

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oteli övdük ama skipass konaklama gece sayısına göre
    veriliyormuş. Giriş günü aldıysanız çıkış günü skipass dahil olmuyor. Maşallah dediğim ertesi günü görmüyor
    Daha önce farklı merkezlerde gördüğümüz uygulama olsa da Sarıkamış için saçma olmuş.
    O bölgeye bir çok yeni otelin yapılması ve özellikle Doğu Ekspresin de son yıllarda popüler olmasıyla oteller eskisi kadar kayakçı dostu değiller sanırım.

İnş. bu durum diğer otellere de sıçramaz..

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de ailecek koronaviruse yakalandık..
    İlk önce Nilka ardından ben ve çocuklar. Şuan izolasyon süremiz bitti, 1-2 gün ateş ve boğaz ağrısı ile atlattık
    Antikor olayı inş. aşı oluncaya kadar bizi korur. Sonbahardan önce aşı için sıra geleceğini sanmıyorum..
    Bununla Geçmiş olsun Cem bende 1 ay kadar önce atlattım şubat ayı içinde bizede aşı planlaması yapıldı ama o konuda ayrı bir muamma yaptırmakmı yaptırmamakmı? Bakalım zaman neler gösterecek tekrar geçmiş olsun herkese selamlar
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

lucyinthesky Bilet ve otel ok

Alıntı lucyinthesky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lucyinthesky Bilet ve otel ok
    Ooo..Güzel haber....Görüşmek üzere..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de ailecek koronaviruse yakalandık..
    İlk önce Nilka ardından ben ve çocuklar. Şuan izolasyon süremiz bitti, 1-2 gün ateş ve boğaz ağrısı ile atlattık
    Antikor olayı inş. aşı oluncaya kadar bizi korur. Sonbahardan önce aşı için sıra geleceğini sanmıyorum..
    Geçmiş olsun Cem...Zararsız atlatmanıza sevindim..
    Kişisel görüşüm Covid sonrası 3.aydan itibaren aşı yaptırılmalı..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Geçen yıl kaybolan colours 'ı buldum Hepinize selamları var.

İsim:  WhatsApp Image 2021-01-23 at 15.57.39.jpg
Görüntüleme: 237
Büyüklük:  19.8 KB (Kilobyte)

Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon