Bağlama delikleri
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bağlama delikleri

Standart Bağlama delikleri

Merhaba geçen sene denedigim Board çok hoşuma gitti ve bu sene Decathlon dan bir board aldım bağlama başka bir yerden kaliteli bir bağlama merak ettiğim şey board da 6 tane delik var ben sağ kayiyorum ön 15 derece ve arka 0 olarak ayarladım Altı deliğin tam ortasına baglamalari monte ettim.Bazi boardlari inceldigimde ön ve arka bağlantı yerlerini göstermiş bunlar benim bagladigimdan farklı benmi acaba yanlış yaptım Resim umarım eklenmiştir demek istediğim resimde mevcut
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Bağlama delikleri

bort boyunuza kilonuza uygun ise orta isinizi gorecektir...

Standart Cevap: Bağlama delikleri

Bağlama delikleri ile iki önemli nokta var..
    1. Boyunuza göre iki ayak arası mesafeniz standarttan farklı olması nedeniyle dizlerde ağrı oluşabilir..O zaman dizinizde ağrı oluşturmayacak şekilde bağlamaların birbirine mesafesini ayarlayabilirsiniz...
    2. Eğer bolkar yapacaksanız bağlamaları geriye doğru bir kademe geri çekmeniz gerekebilir..Aslında bağlamanın kendi üzerinde de üç farklı montaj opsiyonu olur..Bunlar yetmezse bord bağlantısını geriye çekebilirsiniz..

Dizlerde ağrı oluşmuyor ve sürekli bir bolkar planlanmıyorsa en rahat ettiğin mesafe hangisi ise onunla kayarsınız..Belirli bir imleç yoksa deneyerek karar verebilirsiniz..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche