Yeni snowboard cu
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yeni snowboard cu

Standart Yeni snowboard cu

Merhabalar Ankara'dan foruma katılıyorum.Ogretmenim ve arkadaşım sayesinde bu spor ile tanıştım.Gecen hafta ilgazda ilk kiralayarak snowboard yaptım ve bir buçuk saat de arkadaşımı bile şok edecek derecede kaymaya başladım ve işte bu benim için uygun spor dedim.Gecen haftadan beri malzeme bakıyorum.Cok bir bütçe ayiramayacagim ilk etapta Decathlon dan wetze 300 luk bir board var onu düşünüyorum.Baglama kalitesiz geldi gözüme başka bir bağlama bakacağım.Sizinde hesaplı ve kaliteli öneriniz olursa çok memnun olurum.Bu arada 180 boy ve 70kg sectigim ürünler https://www.decathlon.com.tr//bullwh...d_8398102.html. https://www.karspor.com.tr/urun/rome...oard-baglamasi her bağlama her Boards uyumlu mu bilemiyorum
    Konu taipen71 tarafından (17-01-2020 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Yeni snowboard cu

Ne kadar faydalı bir forum kimsenin kimseye yardımcı olmaya niyeti yok en güzeli kendi işini kendin halletmek 😊

Alıntı taipen71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar faydalı bir forum kimsenin kimseye yardımcı olmaya niyeti yok en güzeli kendi işini kendin halletmek [emoji4]
    benzer minvalde konular defaten acilmis... forum adabi cercevesinde once arama yapmak, cevabi bulamazsak yeni baslik acmak gerekiyor...

misal: http://www.kartutkusu.com/forum/show...seti-alınır-mı

ikinci kisma gelirsek... wedze'ye 1000tl'lik rome baglama takmak gereksizdir... ilk konudaki cevap cercevesinde ya wedze set alin ya da para biriktirip daha iyisini...

hayirli forumlar...

Sahibinden den 2.el board lara baktınız mı?
    Kampanyalar başladı diye biliyorum, Spx , Zula yada daha başka firmalardan fiyat aldınız mı?

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba

Başlığı açıp 19 saat sonra cevap gelmeyince atarlanmak da forumları paylaşmak değil de sadece cevap almak üzere bir alan zannedilmesi ile ilgili bir alan olduğu zannedilmesine bağlıyorum. bu konuda admin'in yazısı önemli içselleştirmek gerekli.

Sorunuza gelecek olursak, bu işe gönül verdiysen bütçe çok önemli. Görece ucuza kaliteli ürün bulamazsın bu net. Örneğin decathlondaki ürün ile herhangi bir board uretıcısının malzemesinin kalitesini karsılastırman doğru değil. decathlon herseyı de iyi kalite yapamaz yaptıramaz.

Linkte paylaştığın urunlere gore tersine bakmanı onerırım. yanı boardu daha pahalı alıp ona uygun bır baglamayı daha ucuza bulabılırsın. Bu arada alacağın ilk şey bence bot olmalı. Bir süre daha kiralık kullanarak tarzına uygun boardu bulman daha iyi olabilir. spx de 3 al ıkı ode kampanyalarını mayıs gibi takip et derim.

iyi günler.

Atarımı yaparım...Sonra da bir daha da gelmem...
    Emeğe saygı lütfen....
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğe saygı lütfen....
    +rep... teraziye tik... [emoji38]

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğe saygı lütfen....
    Atar yapma gibi bir niyetim yok hala arayış içindeyim cevaplar için teşekkürler ederim

başlangıç için ; board orta halli bir şey, bağlama ve bot için uzun ömürlü bir şey almak daha mantıklı diye düşünüyorum. ilerde seviyenize ve styl göre satıp board geçişi yaparsınız. ve bunlar birbirini de götürür. bağlama orta halli bir şey alırsanız iki kere almanıza gerek kalmaz. bot da keza aynı. çünkü burada en pahalı olan board olacak. ama tutupda 300-500 lük boardlardan bahsetmiyorum. sizin yazdığınız fiyatlarda bu spordan verim alabileceğinizi düşünmüyorum. bot-bağlama-board;=4000 civarı bir bütçe düşük bütçedir bu spor için hadi indirimli aldınız 3500 olsun. eğer board kötü alırsanız bağlama ve bot da kötü olacak bu sefer ilerde hepsini satmasıda zor olacağı için ziyan olacak elde var sıfır.
    sonuç olarak bot-bağlama uzun ömürlü( bot için boa sistemli)-board için başlangıç seviyeli bir şey. yada şimdilik sadece bot diğerleri bütçe ayarlanıncaya kadar kiralık.
    saygılar.