Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Standart Cevap: Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Merhabalar, bu hafta sonu Erciyes'te olacağım. Satılık veya kiralık 60 binişe kadar skipasslere talibim.

24 şubatta ilk kez gidiyorum tavsiyesi olan var mı kayak bilmiyorum ders alacağım malzeme yok bilgi yok buraya kayıt oldum

Alıntı yilmaz.tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bu hafta sonu Erciyes'te olacağım. Satılık veya kiralık 60 binişe kadar skipasslere talibim.
    Kisura bakma lutfen mesajini yeni gordum gec kaldik.Umarim eglenmissindir.Sezonda gidersen yazarsin

Alıntı Karkarkarga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 şubatta ilk kez gidiyorum tavsiyesi olan var mı kayak bilmiyorum ders alacağım malzeme yok bilgi yok buraya kayıt oldum
    Ilk defa gidecekseniz tum ekipmanlari kiralayabiliyorsunuz.Fiyat lar biraz tutturabildigine.Ilk kayacaksiniz egitim anlaminda da dagda kayak okulu var.Skipass icin se iki gun kayacaksiniz 30 cikis yeter cok iyiyseniz 50 cikis ideal fazlasini yapmak zor.

Alıntı HopdediX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kisura bakma lutfen mesajini yeni gordum gec kaldik.Umarim eglenmissindir.Sezonda gidersen yazarsin
    Bizim mart basi niyetimiz var, eger kalirsa size simdiden iletisim bilgileri icin ozel mesaj atayimki aksama yasamayalim

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim mart basi niyetimiz var, eger kalirsa size simdiden iletisim bilgileri icin ozel mesaj atayimki aksama yasamayalim

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    28 subat gidis 1 mart donuslu planimiz var bizimde o tarihta oradaysaniz tabi olur veya sonrasi icinde olur.

Alıntı Karkarkarga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocak ayında gittim ve bu hafta sonu tekrar gitmeyi planlıyorum. (Bu arada izmirden gitmek isteyen varsa yerim var ücretsiz götürebilirim.)
    Kayak malzemesinden bahsedeyim. Tekir kapıya gittiğinizde birçok kayak odası var. Malzeme kayak + ayakkabı 130tl.
    Ben ilk gün oradan kiraladım, malzemeyi beğenmediğim için ve ertesi gün direkt develi kapısına gitmek istediğimden dağa çıkmadan önce hisarcık'tan kiraladım. Hemen yolun sağında, tek bir dükkan. Hem malzemeleri çok yeniydi hem de fiyatı kayak + ayakkabı 100tl.
    Kayak hocasını rahat bulursunuz. Tekir pistin girişinde ufak bir kulübe var, snow academi'nin hocaları içeride oturuyor zaten.
    Ben oğluma develi kapısında Ergun hocadan ders aldırdım. Günübirlikçiler genelde tekir kapıya gittiğinden develi kapı daha sakin. Oradan da kayak kiralayabilirsiniz, fiyatlar daha yüksek ancak malzemeleri oldukça iyi durumda.
    Ergun hocayı kesinlikle tavsiye ederim. Gerek tecrübesi gerek yüksek enerjisiyle farkını gördük. Kendisine otelin kayak okulundan ulaşabilirsiniz veyahut size telefon numarasını verebilirim.
    Biraz uzun oldu ancak erciyeste çok fazla alternatif olduğundan kafa karışabiliyor. Ben yaşadım.

Bu arada eğer günlük inipi çıkacaksınız giderken sağda alışveriş yerleri var (çeşmeler). Dönüş yolunda bardakta sıcak mercimek çorbası bir harika oluyor

Sayfa 2/2 İlkİlk 12