Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Lightbulb Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Yılbaşında erciyese kayak için gitmeyi planlıyordum, geçen yılın öğrenci skipas fiyatlarına göre, en fazla %20ye kadarda zam gelir şeklinde hesapladım. Ancak şu an evdeki hesap çarşıda tutmuyor.
    Aynı durumu yaşayan çok kişi olacağını düşünerek bu başlığı açtım.

5-6 günde 120-150 kez kayacaksanız 3 tane 50lik kart almanız, yani 900tl vermeniz gerekli. 150yi geçiyorsanız 1200tl, yani sezonluk bilet ücreti vermelisiniz.

Ara tatil sonrası gideceğim, 120-130 kez kayacağımı düşünüyorum. 4 adet 50lik ile 500lük aynı fiyata geliyo düşüncesiyle sezonluk alanlar var ise, yada kayseride oturup sezonluk bilet alıp 350 çıkışı geçmeyeceğini düşünen var ise, Aramızda çıkış sayısı ve toplam fiyat yada çıkış başı fiyat şeklinde konuşarak, bu başlık altında birleşip skipass paylaşabiliriz.

Sömesterde erciyes planı yapanlar varsa, öncesinde anlaşıp ayrı ayrı almaktanda birleşip alalım.

Standart Cevap: Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Erciyes kayak merkezindenki son skipass durumlarını bilmediğim için soruyorum.
    Tek skipass ile arka arkaya geçmeye izin veriyorlar mı ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erciyes kayak merkezindenki son skipass durumlarını bilmediğim için soruyorum.
    Tek skipass ile arka arkaya geçmeye izin veriyorlar mı ?
    evet. tüm kartlar hamiline ve bekleme süresi yok.

Merhaba,
    https://www.erciyeskayakmerkezi.com/bilet-ucretleri
    Bu sayfada, sağ tarafta biletleme kuralları mevcut, biletleme kurallarında 3. madde :
    Biletler sezon boyunca istenildiği zaman kullanılabildiği gibi, süre kısıtlaması olmadan ve birden fazla kişi tarafından aynı anda kullanılabilir.
    Şeklinde. Tamda bundan dolayı bu başlığı açtım.
    Birden fazla kişi bir biletle geçebiliyor, 4 kişi gidip toplam 100er kez çıkacaksanız 500lük kartla öok ucuza gelir. İki kişi gidip 100er kez çıkacaksanız çok pahalı

Hayırlı Akşamlar Herkese,

Bende geçende galeyana gelip 500 lük kart aldım ve iki günde harcadıgım 50 adet geriye kaldı 450 çıkış isteyen herkes istedigi kişi ile istedigi gibi kullanabilir herhangi bir yasal sorunu yok.Güven çerçevesinde giden olacaksa kartı ücret mukabilinde kullandırabilirim.

Alıntı HopdediX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende geçende galeyana gelip 500 lük kart aldım ve iki günde harcadıgım 50 adet geriye kaldı 450 çıkış isteyen herkes istedigi kişi ile istedigi gibi kullanabilir herhangi bir yasal sorunu yok.Güven çerçevesinde giden olacaksa kartı ücret mukabilinde kullandırabilirim.
    kar var miydi ki gaza gelip 500 yapistirdiniz?

Allahtan vardı abi kar sorun yoktu hacılar hariç heryerde kaydık.Planlı bir şekilde iki kere gidişim daha olacak hayırlısı bakalım olmazsa kalır neyapalım.Ama dedigim gibi gidecek varsada konuşalım.

Allahtan vardı abi kar sorun yoktu hacılar hariç heryerde kaydık.Planlı bir şekilde iki kere gidişim daha olacak hayırlısı bakalım olmazsa kalır neyapalım.Ama dedigim gibi gidecek varsada konuşalım.
    ekipce gitmek soz konusu olursa aliriz da kim bilir ne zaman...

Hocam forumdan biri ile alacaktık, benim taşınma, tübitak toplantıları derken dönüş yapmayı bile unuttum. normalde planım 3 hafta önce gitmekti, yoğunluktan önümüzdeki haftasonuna kadar sarktı.
    Şimdi arıyorum kendisini, eğer bana güvenip aldıysa 500lük onun kartı alacağım. Almadıysa, sizde kabul ederseniz ortak kullanabiliriz.

Hocam sizin kartın 100 binişine talibim. Cumartesi sabah erciyesteyim. Size özel mesajda telefonumu gönderdim bakabilirseniz.

Sayfa 1/2 12 SonSon