Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Standart Cevap: Skipass paylaşım Erciyese Kayak Merkezi

Merhabalar, bu hafta sonu Erciyes'te olacağım. Satılık veya kiralık 60 binişe kadar skipasslere talibim.

24 şubatta ilk kez gidiyorum tavsiyesi olan var mı kayak bilmiyorum ders alacağım malzeme yok bilgi yok buraya kayıt oldum

Alıntı yilmaz.tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bu hafta sonu Erciyes'te olacağım. Satılık veya kiralık 60 binişe kadar skipasslere talibim.
    Kisura bakma lutfen mesajini yeni gordum gec kaldik.Umarim eglenmissindir.Sezonda gidersen yazarsin

Alıntı Karkarkarga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 şubatta ilk kez gidiyorum tavsiyesi olan var mı kayak bilmiyorum ders alacağım malzeme yok bilgi yok buraya kayıt oldum
    Ilk defa gidecekseniz tum ekipmanlari kiralayabiliyorsunuz.Fiyat lar biraz tutturabildigine.Ilk kayacaksiniz egitim anlaminda da dagda kayak okulu var.Skipass icin se iki gun kayacaksiniz 30 cikis yeter cok iyiyseniz 50 cikis ideal fazlasini yapmak zor.

Alıntı HopdediX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kisura bakma lutfen mesajini yeni gordum gec kaldik.Umarim eglenmissindir.Sezonda gidersen yazarsin
    Bizim mart basi niyetimiz var, eger kalirsa size simdiden iletisim bilgileri icin ozel mesaj atayimki aksama yasamayalim

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim mart basi niyetimiz var, eger kalirsa size simdiden iletisim bilgileri icin ozel mesaj atayimki aksama yasamayalim

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    28 subat gidis 1 mart donuslu planimiz var bizimde o tarihta oradaysaniz tabi olur veya sonrasi icinde olur.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12