Yedikuyular Kayak Merkezi
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Yedikuyular Kayak Merkezi

Thumbs up Yedikuyular Kayak Merkezi

Öncelikle merhabalar bu spora gönül vermiş herkeze.

Bu sezon için farklı bir yere gitmek için Kayak Merkezlerine bakarken Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi'ne denk geldim.

Web sitelerine felan baktım kayak merkezi 2018 yılında yapılmış yani geçen sene ve de fiyatları çok uygun geldi.
    Örneğin
    Günlük skipass 60 TL
    Yarım günlük skipass 40 TL vs.
    https://yedikuyular.org/fiyat-listesi/ burdan daha detaylı görebilirsiniz.

Hem fiyat hemde tesisin yeni yapılması bakımından bana gidilmesi çok uygun bir yer gibi geldi.

Asıl merak ettiğim daha önce burda kayak ya da snowboard yapmaya giden var mı , giden varsa düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

Standart Cevap: Yedikuyular Kayak Merkezi

Alıntı majestronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar bu spora gönül vermiş herkeze.

Bu sezon için farklı bir yere gitmek için Kayak Merkezlerine bakarken Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi'ne denk geldim.

Web sitelerine felan baktım kayak merkezi 2018 yılında yapılmış yani geçen sene ve de fiyatları çok uygun geldi.
    Örneğin
    Günlük skipass 60 TL
    Yarım günlük skipass 40 TL vs.
    https://yedikuyular.org/fiyat-listesi/ burdan daha detaylı görebilirsiniz.

Hem fiyat hemde tesisin yeni yapılması bakımından bana gidilmesi çok uygun bir yer gibi geldi.

Asıl merak ettiğim daha önce burda kayak ya da snowboard yapmaya giden var mı , giden varsa düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.
    Pist haritasina baktiniz mi? Burada sıkılırsınız, 3 tane pist gözüküyor..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Standart Cevap: Yedikuyular Kayak Merkezi

yakinda olan icin guzel imkan diyecegim de maras yeni tunel ve yollar sayesinde erciyes'e de baya yakin... kar tutma durumuna gore anca maras'a hitap eder gibi...

Bu Konudaki Etiketler