Val d 'Isere mi Val Thorens mi?
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Val d 'Isere mi Val Thorens mi?

Standart Val d 'Isere mi Val Thorens mi?

Merhabalar,
    Bu sezon 11-17 Ocak veya 1-8 Şubat tarihlerinde Fransaya gitmeyi düşünüyoruz.
    Daha önce (3 sene önce) Val Thrones 'e gitmiştik, ekip bu sene de aynı yere gidelim istiyor fakat ben
    farklı yerler görmek istediğim için Val d'isere gitmek istiyorum. Aslında tüm organizasyonu yapan kişi olarak
    ben nereye dersem oraya gideceğiz günün sonunda fakat yine de ekibinde ikna olmasını istiyorum

Sizlerin de önerilerinizi alabilir miyim bu iki kayak merkezi için?

Not: Ekip 4 kişi, 2 kayakçı 2 boardçu şeklindedir.

Standart Cevap: Val d 'Isere mi Val Thrones mi?

bana kalsa ben her yıl val d'Isere'ye giderim. kasaba çok güzel val thorens gibi sonradan inşa edilmiş değil. eğlence için dağda la folie douce, kayak sonrası kasabada cocorico çok iyi.gece için dou doune iyi. bunu club med'deki türk barmenden öğrenmiştik. pistleri ve yemek yediğimiz yerleri bir val d'Isere konusunda ayrıntılı yazmıştım .val thrones seçerseniz, meribel ve courchevel taraflarına gitmek vakit alıyor. olur da giderseniz meribel'deki la folie douce eğlencesi val thorens'ten çok daha iyi. ama bağlantıları kaçırmamak için erken ayrılmanız gerekir.
    sonuçta iki merkezde elit yerler. şimdiden iyi tatiller...

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana kalsa ben her yıl val d'Isere'ye giderim. kasaba çok güzel val thorens gibi sonradan inşa edilmiş değil. eğlence için dağda la folie douce, kayak sonrası kasabada cocorico çok iyi.gece için dou doune iyi. bunu club med'deki türk barmenden öğrenmiştik. pistleri ve yemek yediğimiz yerleri bir val d'Isere konusunda ayrıntılı yazmıştım .val thrones seçerseniz, meribel ve courchevel taraflarına gitmek vakit alıyor. olur da giderseniz meribel'deki la folie douce eğlencesi val thorens'ten çok daha iyi. ama bağlantıları kaçırmamak için erken ayrılmanız gerekir.
    sonuçta iki merkezde elit yerler. şimdiden iyi tatiller...
    Folie douce e Val Throneste gitmiştik fakat eğlence ve kasabanın doğal olup olmaması bizim için 2.planda, önceliğimiz pistlerin uzun, keyifli olması, pistler arası bağlantılar ve pistlerin kalabalık olmaması. Val Thrones' a gitsek de bu sezon söylediğiniz gibi diğer vadilere gitmek gelmek zaman aldığından biraz daha ortalarda yer bakacağız. Genel anlamda Val disere çok daha öneriliyor her yerde, benim de tercihim bu yönde şimdilik.

İstek ve önceliklerinize göre benim oyum Valdisere [emoji106][emoji473][emoji961]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Val Disere muhteşem bir kasaba, her şey çok iyi planlanmış.
    Espace Killy'yi de anlatmaya gerek yok Savoy Alplerinin en eski kayak bölgesi. Fransız Alpler'i dediğiniz zaman karşınıza çıkacak olan 3 ana bölgeden birisi.

benim oyum Valdisere

Val thorens vs val disere ben bu versus u kusura bakmayın anlamsız buldum. Biri vadi sırtlarında kurulmuş nispeten yapay görünen bir kasaba , diğeri ise harika bir kayak kasabası. Elma elma mı karşılaştırılıyor bilemedim. Herneyse gidenin zevkine kalmış. Bu versus da val thorens in esamesi okunmaz. 3 vadi derseniz iş değişir.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Val thorens vs val disere ben bu versus u kusura bakmayın anlamsız buldum. Biri vadi sırtlarında kurulmuş nispeten yapay görünen bir kasaba , diğeri ise harika bir kayak kasabası. Elma elma mı karşılaştırılıyor bilemedim. Herneyse gidenin zevkine kalmış. Bu versus da val thorens in esamesi okunmaz. 3 vadi derseniz iş değişir.
    Val thrones kalacagimiz ter anlaminda yazdim tabiki 3 vadinin genelinde gececek tatil. Sadece val thrones diye dusunmeyin sadece.

Soruyu belki de espacy killy bolgesi mi 3 vadi mi diye sormak daha dogru olacak

Alıntı zemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruyu belki de espacy killy bolgesi mi 3 vadi mi diye sormak daha dogru olacak
    Bence sen 3 vadiyi istiyorsun, aşağıda verilen cevaplar seni tatmin etmemiş
    Ben dahil herkes 3 vadi olarak düşünmüştür merak etme..

Sayfa 1/2 12 SonSon