Dc spectrum mont yorumlariniz?
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dc spectrum mont yorumlariniz?

Standart Dc spectrum mont yorumlariniz?

Arkadaslar merhaba, quicksilver montuma yedek olarak bir adet farkli renk mont almak istiyorum. Dc montlarin tasarimi cok guzel gorunuyor. Asagidaki montu kullanan var midir? Performansi ve rahatligi hakkinda yorumlariniza gore karar verecegim.

Dc Spectrum soft shell mont

İki el cebi
    % 90 Polyester, % 10 Elastan
    Su Yalıtımı: su yalıtımı ve nefes alabilirlik 10K [10,000 mm / 5000 g]
    Kumaş: Streç polyester ile hareket özgürlüğü
    Astar: Softshell kumaş üç katlı laminasyonlu fonksiyonel bir kumaştır. Su ve hava geçirmez ve nefes alabilir.

https://www.spx.com.tr/urun/dc-snowb...W35gIVSbDtCh1p 8AapEAsYASABEgIDcPD_BwE

Standart Cevap: Dc spectrum mont yorumlariniz?

Alıntı adgu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, quicksilver montuma yedek olarak bir adet farkli renk mont almak istiyorum. Dc montlarin tasarimi cok guzel gorunuyor. Asagidaki montu kullanan var midir? Performansi ve rahatligi hakkinda yorumlariniza gore karar verecegim.

Dc Spectrum soft shell mont

İki el cebi
    % 90 Polyester, % 10 Elastan
    Su Yalıtımı: su yalıtımı ve nefes alabilirlik 10K [10,000 mm / 5000 g]
    Kumaş: Streç polyester ile hareket özgürlüğü
    Astar: Softshell kumaş üç katlı laminasyonlu fonksiyonel bir kumaştır. Su ve hava geçirmez ve nefes alabilir.

https://www.spx.com.tr/urun/dc-snowb...W35gIVSbDtCh1p 8AapEAsYASABEgIDcPD_BwE
    yedek derken? link verdiginiz urun soft shell... tam kapasite bir mont degil...

Aynı markanın anorakları var, bana da bundan ziyade daha sağlam bir alternatif olur gibi geldi.

İlk defa geçen yıl shell mont aldım ve yalıtımlılardan daha çok sevdim. DC bin pek çok modeline baktım. Ama bazı dış kaplamaları çok parlak ve plastik gibi. Anorakları güzel ama. Onlara bakabilirsiniz.

Arkadaşlar bilgi için teşekkürler. Yedek derken şunu kastediyorum; havanın eksi görmediği sıfırın üzerindeki sıcaklıklarda bu tür bir montu yedek olarak kullanabilirim gibi geldi. Quicksilver montum içinde tek t-shirt ile -10 larda kullanabiliyorum, hava hafif ısındı mı boğuyor.

ayrıca bu montun su geçirmezlik 10k, hava alabilirliği 5k denilmiş. değerler benim quicksilver montumla aynı gibi.. performansı deneyen var mıdır?

Arkadaşlar bilgi için teşekkürler. Yedek derken şunu kastediyorum; havanın eksi görmediği sıfırın üzerindeki sıcaklıklarda bu tür bir montu yedek olarak kullanabilirim gibi geldi. Quicksilver montum içinde tek t-shirt ile -10 larda kullanabiliyorum, hava hafif ısındı mı boğuyor.

ayrıca bu montun su geçirmezlik 10k, hava alabilirliği 5k denilmiş. değerler benim quicksilver montumla aynı gibi.. performansı deneyen var mıdır?
    Bence yağışlı havalarda yine tedbirli olmak adına daha sağlam/mevcut bir parça ile devam edin. Bu biraz da insanın kendisine bağlı. Ben yağış varsa kabuk, bir mid layer ve içlikle kayıyorum. Eksi derecelerde de böyle kaydığım çok olmuştur. Sürekli hareket pek soğuğu hissettirmiyor açıkcası. O anlamda bu parça da iş görür neden olmasın..

Arkadaşlar bilgi için teşekkürler. Sırf artislik olsun diye o kadar parayı israf etmekten vazgeçtim. öhm. Yani inşaallah vazgeçmişimdir. Çünkü bu ne zehirli bir bal ise, alasım var, ama o parayı da veresim yok. alsam monalisa gibi bi yanım sevinirken, bi yanım kan ağlayacak. lanet olsun dostum.

Arkadaşlar bilgi için teşekkürler. Sırf artislik olsun diye o kadar parayı israf etmekten vazgeçtim. öhm. Yani inşaallah vazgeçmişimdir. Çünkü bu ne zehirli bir bal ise, alasım var, ama o parayı da veresim yok. alsam monalisa gibi bi yanım sevinirken, bi yanım kan ağlayacak. lanet olsun dostum.
    biraz daha bekle indirimler başlar yakında..