Uludağ'da kaybolan kayakçılar - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Uludağ'da kaybolan kayakçılar

Standart Cevap: Uludağ'da kaybolan kayakçılar

Alıntı DarkMafia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Gençler. Uzun bir süredir yazmıyordum. Gezmekten :D
    Evet elemanların 2 sininde cesetlerine ulaştık. Ulaştık ta nasıl ulaştık birde bize sorun....
    Arama faaliyetine katıldığın anlaşılıyor.
    Olayın nedeni nedir? Neden tekrar oteller bölgesine dönememişlerdir?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Oteller bölgesini malesef pas geçip vadiye iniş yapmışlar. Dereyi görmüş ve takip etmeye çalışmışlar anladığım kadarıyla. O günlerde yağan taze karda yürümeye çalışmışlar ve takatleri kalmamış anlaşılan..
    Bir sürü şey söylenebilir çoğu keşke ile başlayan. Acılı ailelere sabırlar diliyorum. Yardıma giden gönüllü ve görevli herkesin çabası takdire şayan. Onlar sayesinde ailelerinin içi rahat edecektir. Aksi durumu, hele yağışlar yaklaşırken düşünmek bile istemeyiz.
    Uludağ da sise maruz kalan arkadaşlar işin ciddiyetini bilirler. Bu mevsim ve Ocak böyle geçer çoğu zaman. Yürüyüşçü kayakçı dağcı kim olursak olalım tedbiri elden bırakmayalım.
    Konu Stelvio tarafından (19-12-2019 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oteller bölgesini malesef pas geçip vadiye iniş yapmışlar. Dereyi görmüş ve takip etmeye çalışmışlar anladığım kadarıyla. O günlerde yağan taze karda yürümeye çalışmışlar ve takatleri kalmamış anlaşılan..
    Bir sürü şey söylenebilir çoğu keşke ile başlayan. Acılı ailelere sabırlar diliyorum. Yardıma giden gönüllü ve görevli herkesin çabası takdire şayan. Onlar sayesinde ailelerinin içi rahat edecektir. Aksi durumu, hele yağışlar yaklaşırken düşünmek bile istemeyiz.
    Uludağ da sise maruz kalan arkadaşlar işin ciddiyetini bilirler. Bu mevsim ve Ocak böyle geçer çoğu zaman. Yürüyüşçü kayakçı dağcı kim olursak olalım tedbiri elden bırakmayalım.
    İzledim şimdi bulunuş videolarını...Allah rahmet eylesin her iki macera tutkununa..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzledim şimdi bulunuş videolarını...Allah rahmet eylesin her iki macera tutkununa..
    Amin..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler