Bansko pamporova ve Borovets karsilastirmasi
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bansko pamporova ve Borovets karsilastirmasi

Standart Bansko pamporova ve Borovets karsilastirmasi

İyi akşamlar Bansko, Pamporovo ve Borovets’i pist olarak kıyaslarsak hangisi diğerlerine göre daha iyidir veya tercih etmek gerekse hangisini önerirsiniz? Birkac senedir Bankskoya gidiyoruz ama kar kalitesi iyi olmasına rağmen pistler öğleden sonra bozuluyor.Buradaki gibi arada makinalar çalışmıyor digerleri hakkında bilginiz var mi?

Standart Cevap: Bansko pamporova ve Borovets karsilastirmasi

bansko'yu tek gecerim digerlerine nazaran...

eger pistlerden sikayetci iseniz alplerdeki buyuk merkezleri ziyaret etmenizin zamani coktan gelmis demektir...

Alıntı SinemTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar Bansko, Pamporovo ve Borovets’i pist olarak kıyaslarsak hangisi diğerlerine göre daha iyidir veya tercih etmek gerekse hangisini önerirsiniz? Birkac senedir Bankskoya gidiyoruz ama kar kalitesi iyi olmasına rağmen pistler öğleden sonra bozuluyor.Buradaki gibi arada makinalar çalışmıyor digerleri hakkında bilginiz var mi?
    Merhaba.Bansko tam bir kayak köyü olmasına kıyasla pistleri ve liftleri oldukça yoğundur.Pamorovo ise pist olarak banskodan az uzunluğa sahip olsada hem sakin ,hemde tam bir kayak tatili anlayışına uygundur.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bansko'yu tek gecerim digerlerine nazaran...

eger pistlerden sikayetci iseniz alplerdeki buyuk merkezleri ziyaret etmenizin zamani coktan gelmis demektir...
    benim bi pomporovets gafım vardı onu burda mı yaptım nerde yaptım ya..POMPOROVETS...bütün kayak merkezlerinin birleştiği yegane...ahsghsgsjsg

2-5 mart tarihlerinde pamporovodaydım. pistlerin çoğu açık ama hava sıcaklarından dolayı kar öğleden sonra helva oluyor. pistler ve telesiyejler sakin. kar makinaları ile pistleri martın sonuna kadar açık tutacaklar ama sıcaklık öğleden sonraları çok etkiliyor pistleri. bilginize

Bu Konudaki Etiketler