YENİ SEZON ve YENİ GELİŞMELER - Sayfa 2
Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
51 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: YENİ SEZON ve YENİ GELİŞMELER

Standart Cevap: YENİ SEZON ve YENİ GELİŞMELER

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarim ki bu sezon hersey hepimiz icin guzel olur.

Bir kac baska gelismede daha var Kartalkaya'dan aklima gelen.

*Dorukkkaya otelinin butun oda ve ortak alanlarini yenilemisler.

*Kayaplazzo otele bagli olarak 2 tane villa yapilmis ve bu sene hizmete acilacakmis.

Bu yasanilanlar bu guzel sporun gelismesi ve renklenmesi icin oncelikle gelecek nesillere ,sonra tum bu guzel spora gonul veren herkes icin umut verici gelismeler.

Yatirimciler her zaman gelisen ve ilerleyen sektorlere yatirim yapmaktadir sizlerinde bildiginiz uzere, bu ilerleyen zamanlarda iyi planlanan bir surec olursa daha alternatif dolu ve renkli bir sektor olacagini bize vaad etmekte.
    Kasım ayında yaz yaşanıyor nasıl sezon açılacak... gene de bir heyecanlandık teşekkürler

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saptamaya katılıyorum...
    Artık kara piste teleski ile çıkmak istemiyorum..
    Köroğlu'nda popoma Tbar batmasın...
    Mekanik anlamda pistlerde son değişikliğin ne zaman yapıldığını hatırlayan var mı?
    Doruk tarafı yeni yapılan otellerin katkısıyla kapalı chairlift 'i yapalı yaklaşık 7-8 yıl oldu sanırım..
    Kartal ile Grand kartal'ın ve pistlerin işletmesi yapan şirketin( değişmediyse Radikal Tur)," millet bize mahkum ..... ..... gelecekler" anlayışına itiraz ediyorum.
    Bu işletmelerin emektar pistlerine 5 kuruş yatırım yapmamalarını esefle kınıyorum..
    Kar ezerek pist açıyorum demek , dalga geçmektir...
    Size katılıyorum.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayında yaz yaşanıyor nasıl sezon açılacak... gene de bir heyecanlandık teşekkürler
    Benlik bir durum yok Umarım güzel bir sezon olacaktır.Genelde her sene böyle iklimsel anormallikler olmasına alıştık.

ILGAZİsim:  DJI_0189.jpg
Görüntüleme: 317
Büyüklük:  206.4 KB (Kilobyte)İsim:  20.jpg
Görüntüleme: 321
Büyüklük:  156.8 KB (Kilobyte)İsim:  14.jpg
Görüntüleme: 323
Büyüklük:  206.5 KB (Kilobyte)İsim:  13.jpg
Görüntüleme: 302
Büyüklük:  171.6 KB (Kilobyte)İsim:  DJI_0182.jpg
Görüntüleme: 312
Büyüklük:  249.5 KB (Kilobyte)İsim:  11.jpg
Görüntüleme: 305
Büyüklük:  160.9 KB (Kilobyte) yurdumtepe bu sene hizmete giriyor.2 etap süper
    Konu kdzeregli-alaplı tarafından (15-11-2019 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.

İsim:  ılgaz00006.jpg
Görüntüleme: 330
Büyüklük:  55.5 KB (Kilobyte)

ILGAZ yorduntepe herşeyi ile hazır.yollar tamam tesis tamam 2 etap pistler tamam .
    1.etap kesintisiz 2300metre.. üst kot z 2180 metre alt istasyon.....cafe önü 1840 metre rakım
    2.etap 3850metre uzunlukta....üst kot zirve.2320 metre.alt istasyon cafe önü 1840metre rakım.

Heyecanla bekliyorum, Ankaradan gelirken yol nereden ayrılıyor acaba?
    Konu Metal37 tarafından (18-11-2019 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saptamaya katılıyorum...
    Artık kara piste teleski ile çıkmak istemiyorum..
    Köroğlu'nda popoma Tbar batmasın...
    Mekanik anlamda pistlerde son değişikliğin ne zaman yapıldığını hatırlayan var mı?
    Doruk tarafı yeni yapılan otellerin katkısıyla kapalı chairlift 'i yapalı yaklaşık 7-8 yıl oldu sanırım..
    Kartal ile Grand kartal'ın ve pistlerin işletmesi yapan şirketin( değişmediyse Radikal Tur)," millet bize mahkum ..... ..... gelecekler" anlayışına itiraz ediyorum.
    Bu işletmelerin emektar pistlerine 5 kuruş yatırım yapmamalarını esefle kınıyorum..
    Kar ezerek pist açıyorum demek , dalga geçmektir...
    Alıntı kdzeregli-alaplı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ILGAZ yorduntepe herşeyi ile hazır.yollar tamam tesis tamam 2 etap pistler tamam .
    1.etap kesintisiz 2300metre.. üst kot z 2180 metre alt istasyon.....cafe önü 1840 metre rakım
    2.etap 3850metre uzunlukta....üst kot zirve.2320 metre.alt istasyon cafe önü 1840metre rakım.
    Ülkemizde Kış sporları ile ilgili tüm tesislerin olumlu yönde gelişimleri hepimizi mutlu ediyor gerçekten.

Snowboard yapanlar için oldukça heycan verici bir gelişme yaşanmakta.Burton markası ''step on'' adında yeni bir kolay bağlama sistemini seri imalata soktu ve ülkemizdede bu yıl itibari ile satışa çıkmış durumda.Sizlere bu konu ile ilgili videoyunun linkini aşağıda paylaşmaktayım.

https://www.youtube.com/watch?v=fCyPPMZ49qY

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Snowboard yapanlar için oldukça heycan verici bir gelişme yaşanmakta.Burton markası ''step on'' adında yeni bir kolay bağlama sistemini seri imalata soktu ve ülkemizdede bu yıl itibari ile satışa çıkmış durumda.Sizlere bu konu ile ilgili videoyunun linkini aşağıda paylaşmaktayım.

https://www.youtube.com/watch?v=fCyPPMZ49qY
    Kayakçılar için de bir gelişme yok mu😆

Yeni sezon bilet fiyatlarınız ve seçeneklerinizi sezon açılmadan tekrar gözden geçirmenizi öneriyorum. Hem fiyatlar önceki sezona göre çok artırılmış hem de 100'lük seçenek kaldırılmış. Bence isabetli olmamış. İyi çalışmalar.

Erciyes Kayak Merkezi’nin siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmesi için istek ve şikâyetlerinizi bizlere ilettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz.

Türkiye’deki en büyük ve en modern tesislere sahip olan, Erciyes Kayak Merkezi Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından ticari bir düşünceyle değil kamuya ve şehre hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürütmektedir. Bilindiği üzere teleferik ücretlerinde Büyükşehir Belediyemiz tarafından son üç yıldan bu yana herhangi bir fiyat artışına gidilmemiştir. Ancak tesis ve işletme maliyetlerinin artması nedeniyle bilet fiyatlarında ve bilet türlerinde değişiklik yapmak zaruri bir hal almıştır.

Sezonluk ve günlük biletler ile ilgili hayata geçen yeni düzenleme ise kayak severlerin kullandıkları biletler üzerinde yapılan istatistiki inceleme neticesinde hem günlük hem de sezonluk bilet kullanım ortalamasının üzerinde olacak şekilde, daha rahat ve esnek kullanım sağlayan 500 ile 14 çıkışlı biletler hizmete sunulmuştur. Kullanıma sunulmuş olan bu çıkış bazlı biletler sezon boyunca istenildiği zaman kullanılabildiği gibi, zaman kısıtlaması olmadan ve birden fazla kişi tarafından aynı anda kullanılabilme avantajı da sunmaktadır.

Diğer bir husus ise siz kayak severlere ülkemizde başka hiçbir kayak merkezinde örneği bulunmayan kayak sporunun gelişmesini desteklemek amacıyla ücretsiz tesis imkânı da oluşturulmuş olup bu uygulama kapsamında Hisarcık Kapıda bulunan T Bar tesisi kayak severlerimize biletsiz/bedelsiz olarak hizmet verecektir.

Erciyes Kayak Merkezi olarak 2019/2020 kayak sezonunda keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi dileriz.

Saygılarımızla,

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon