Marcel Hirscher
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Marcel Hirscher

Standart Marcel Hirscher

Kayağın efsanesi Marcel Hirscher pistlere veda etme kararı aldı. 30 yaşında bitirdiği kariyeri boyunca sanıyorum 10 yıl kadar ya derece aldı ya da kupa kaldırdı. Bu kadar uzun süre bir sporda üst seviye rekabet edebildiği ve bizlere eşsiz performanslar sunduğu için kendisine kendi adıma müteşekkirim.

Daha bir kaç gün önce bir iki videosunu izlemiş ve vücudunun doğuştan tıpkı arabalardaki gibi ne kadar aerodinamik olduğunu düşünüyordum.

Gelecek sezonlar Marcel'siz tatsız tuzsuz geçecektir. Ancak rekabet devam ediyor..
    Konu Stelvio tarafından (05-09-2019 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Marcel Hirscher

forumdaki turkce karakter sorunu nedeniyle biraz okunamaz durumda ama kis sporlarina merakli herkesin ogrendigi uzere marcel veda etti... hep bizim marsel veda edecek degil ya... evet kotu bir espri ama ne yapalim... yolu acik olsun...

kendisi avusturya'nin yetistirdigi, hayli populer bir kisi ve gercekten buyuk bir yetenekti... avusturya devlet televizyonunda yapacagi aciklama sebebiyle parti liderlerinin secim oncesi yapacagi tartisma programinin 1 saat kadar ertelendigini belirteyim...

Standart Cevap: Marcel Hirscher

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumdaki turkce karakter sorunu nedeniyle biraz okunamaz durumda ama kis sporlarina merakli herkesin ogrendigi uzere marcel veda etti... hep bizim marsel veda edecek degil ya... evet kotu bir espri ama ne yapalim... yolu acik olsun...

kendisi avusturya'nin yetistirdigi, hayli populer bir kisi ve gercekten buyuk bir yetenekti... avusturya devlet televizyonunda yapacagi aciklama sebebiyle parti liderlerinin secim oncesi yapacagi tartisma programinin 1 saat kadar ertelendigini belirteyim...
    Puhahagahaga

2 kere düzelttim gene olmadı yaw.

Yaşı daha genç keşke biraz daha izleyebilseydik. Geçtiğimiz sezon sonu açıklama yapması bekleniyordu. Galiba ikna etmeye çalıştılar veya o tereddüt etti derken kararını verdi.