flow'mu nidecker'mi - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: flow'mu nidecker'mi

Standart Ynt: flow'mu nidecker'mi

Alıntı titanium Nickli Üyeden Alıntı
    koyu bir flow kullanıcısı olarak fiyatta ne diyorsun yazdığım fiyatlar yurt dışı fiyatı türkiyede nedir
    Fiyatlar ekonomik gorunuyor ama çok ekonomik değil , mesela ben forum bot almıstım yaklaşık 250 dolara , sonra baktım ki yurt dışında 100 dolara satılıyomuş :P
    Alacağın sezonunda doğru zamanda olmasının fiyatı çok etkilecegini söylememe gerek yok herhalde

Standart Ynt: flow'mu nidecker'mi

walla hocam ben yeni başladım şu an elimde Santa Cruz var ama bende rahat bir bağlama ve hafif ve sağlam bord arıyorum ya T6 burton alacaksın dediler tabi takım olarak ya da flow al dediler ben araştırdım.... FLOW Aklıma yattı fiyat olarak da.... ARAŞTırdım int. sitelerinden yabancı olanlardan.... beğendiğm hepsi FLOW: NXT FX bağlama 314$ - Selutide WX snowboard 600$ - ONE veya ASSAULT2 bot ki bu da 200$ TOPLAM=1114$ KDV DAHİL YTL OLARAK=1550YTL takım ama flowun en üst modellerinin birleşimi. henüz almadım ama çok hoşuma gitti bakalım Ankaraya gittiğimde bi bakacağım sportpoinlere eğer aklıma yatarsa taksitle alacağım.... 8) : :P ;D

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler