[19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 11
Sayfa 11/26 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
260 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Size 50 kere dedim. Herkes aynı tarih ayarlasın. Olun 100 kişi. Kapatın uçağı. Ben götürüp getireyim sizi.

Kars'ın saatleri kötü ama eskiden üzülürken artık "Bence iyi" diyorum. Saatler düzelirse daha çok kişi gelir ve kalabalıklar. Boş verin, yarım gün eksik kayalım, ama sakin ortamda kayalım.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size 50 kere dedim. Herkes aynı tarih ayarlasın. Olun 100 kişi. Kapatın uçağı. Ben götürüp getireyim sizi.

Kars'ın saatleri kötü ama eskiden üzülürken artık "Bence iyi" diyorum. Saatler düzelirse daha çok kişi gelir ve kalabalıklar. Boş verin, yarım gün eksik kayalım, ama sakin ortamda kayalım.
    Yok be Maverick...
    Bir uçağın geç veya erken gelmesi Sarıkamış'ı yormaz...
    Ama kaymadan geceleyeceğin bir günün faturası Sarıkamış'ın fiyat avantajını ve de bodroluların yıllık izinlerinden extra gün kaybetmelerine neden oluyor...
    Orta Anadolu tayfası için önemli bunlar...
    Ama dersen ki geçerken ben sizi Kastamonu/ Zonguldak gibi yol üstü bir yerden alırım...Buna da saygı duyarım
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Selamlar kartutkalcılar! :P

Ben de kesinleştirdim yerimi, 19-22 arasında çamkardayım bir arkadaşımla birlikte, görüşmek üzere bakalım

Oda 1: Emrah - Tifo
    Oda 2: Kskemre
    Oda 3:
    Oda 4:Mustafa+1
    Oda 5: iynem ( 3 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 6: Ali Sirin ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 7: Ergun ( iynem ref) ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 8: Derkan ( iynem ref.) (1 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 9: Kursat (iynem ref.)( 4 kisi)
    Oda 10: Ohzman+1 Ucak /Konaklama ok
    Freerider

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama dersen ki geçerken ben sizi Kastamonu/ Zonguldak gibi yol üstü bir yerden alırım...Buna da saygı duyarım
    Geçerken kanca salarım abi tutarsınız çekeriz yukarıya.

Alıntı Ohzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar kartutkalcılar! :P

Ben de kesinleştirdim yerimi, 19-22 arasında çamkardayım bir arkadaşımla birlikte, görüşmek üzere bakalım
    Lego götürelim mi? Akşam yaparız.

Hahah neden olmasın ufaklardan bir tane götürülebilir

19-23'e uzattım bu arada öğlen dönüş uçağı çok işi bozuyor, pazar akşam 19 uçağına geçtim daha iyi oldu.
    Freerider

biz de rezervasyonu kesinleştirdik

Oda 1: Emrah - Tifo
    Oda 2: Kskemre
    Oda 3:
    Oda 4:Mustafa+1
    Oda 5: iynem ( 3 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 6: Ali Sirin ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 7: Ergun ( iynem ref) ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 8: Derkan ( iynem ref.) (1 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 9: Kursat (iynem ref.)( 4 kisi)
    Oda 10: Ohzman+1 Ucak /Konaklama ok
    Oda 11: capeside - jasend uçak/konaklama ok

Şu an Toprak Otel'de yangın çıkmış. Umarım, ilerlemeden durdurulabilir. Diğer otellerin rezervasyonunu da etkileyeceğinden plan yapanların biraz daha hızlı davranması gerekebilir.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an Toprak Otel'de yangın çıkmış. Umarım, ilerlemeden durdurulabilir. Diğer otellerin rezervasyonunu da etkileyeceğinden plan yapanların biraz daha hızlı davranması gerekebilir.
    Yangın söndürülmüş. Denilen göre yalnızca iki oda kullanılamaz hale gelmiş.

gecmis olsun..

evet elleri gorelim?...

Sayfa 11/26 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler