[19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 3
Sayfa 3/26 İlkİlk 1234513 ... SonSon
260 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Tabikide gelyorum
    Oda 1: Emrah - Tifo

Oda 2: Kskemre

Oda 3: ???

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soguk iklim cadiriniz varsa ne ala... [emoji38]
    En olmadi siginacak bi sote buluruz :D

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Dur bakalım benim de geleceğim net değil😒😒 inşallah gelebilirim..biraz son dakika olucak gibi..

mevcut liftler somestr haricinde ciddi bir bekletme yaratmiyor gibiydi... kisaca agaclara yazik olmus... insallah karanlikdere'ye benzemez de arzu edilen verim alinir... yalniz otelleri israrla daga dayamaya devam ederlerse palandoken'den farki kalmaz... yazik olur...

Ağaç mı kesmişler ??

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mevcut liftler somestr haricinde ciddi bir bekletme yaratmiyor gibiydi... kisaca agaclara yazik olmus... insallah karanlikdere'ye benzemez de arzu edilen verim alinir... yalniz otelleri israrla daga dayamaya devam ederlerse palandoken'den farki kalmaz... yazik olur...
    En son karar yeni telesiyejin yapılması yönünde olmuştu. Sandalyeler 6 kişilik ve rüzgar koruması var. Yeni bir otel daha yapılıyor, eski otoparkların oraya. Bir de snowparkın orada boş duran pist açılıyor. Yalnız, gördüğüm kadarıyla çok dik.

Evet, ara tatil ve bazı haftasonları hariç ciddi bir bekleme olmuyordu. Umarım, eskisi için için de uygun bir yer bulunarak taşınır ya da satılacak. Yeni sistem Leitner olacak. Karanlıkdere’dekine benzemeyeceğini düşünüyorum.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağaç mı kesmişler ??
    Sanırım pist kenarında bir miktar kesim oldu. Geçen yılla aynı şu anki durumu.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son karar yeni telesiyejin yapılması yönünde olmuştu. Sandalyeler 6 kişilik ve rüzgar koruması var. Yeni bir otel daha yapılıyor, eski otoparkların oraya. Bir de snowparkın orada boş duran pist açılıyor. Yalnız, gördüğüm kadarıyla çok dik.

Evet, ara tatil ve bazı haftasonları hariç ciddi bir bekleme olmuyordu. Umarım, eskisi için için de uygun bir yer bulunarak taşınır ya da satılacak. Yeni sistem Leitner olacak. Karanlıkdere’dekine benzemeyeceğini düşünüyorum.

Sanırım pist kenarında bir miktar kesim oldu. Geçen yılla aynı şu anki durumu.

İyi bakalım hayırlısı

Selam hocam, fiyatlarla ilgili yeni bir gelişme yokmu ? Yada belli olan fiyat nedir ? Ona göre bir planlama içerisine girmek istiyorum.

Alıntı Dogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam hocam, fiyatlarla ilgili yeni bir gelişme yokmu ? Yada belli olan fiyat nedir ? Ona göre bir planlama içerisine girmek istiyorum.
    onumuzdeki hafta netlesecek...

Oda 1: Emrah - Tifo
    Oda 2: Kskemre
    Oda 3: Seyirci +1
    Oda 4:Mustafa+1
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 3/26 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler