[19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 4
Sayfa 4/26 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
260 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Siteye girerken ne zorluk çektim Oliver bilir 😀😀
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siteye girerken ne zorluk çektim Oliver bilir [emoji3][emoji3]
    he vallah... [emoji38]

Girmişsin..Azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onumuzdeki hafta netlesecek...
    Sanırım netleşmedi :(

Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Snowboard yapıyorum ve onda da yeniyim Toplamda 6 günlük kayma gün sayım var.
    Öğrenmek istediğim; eşimle birlikte biz de kartutkusu.com üzerinden Çamkar Hotel'de konaklayabilir miyiz?
    Yoksa eski üye, tecrübeli kayakçı/snowboardçu gibi kriterleriniz var mıdır?

Keyifli günler...

Merhaba aramıza hoşgeldin, bende bundan 2 sene önce katıldım ama kendimi hiç yeniymiş gibi hissetmedim direk kendimi ilk etkinlikte buldum☺ Bence sende yeni değilsin

Tesekkur ederim. Evet, forumda samimi bir hava var. Umarim Sarikamis etkinligine yeni uyelerin katilimiyla ilgili kriter olmaz ve fiyatlar makul seviyelerde olur da kartutkusu.com ailesiyle tanisma firsatimiz olur. Iyi gunler.

Alıntı mendiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim. Evet, forumda samimi bir hava var. Umarim Sarikamis etkinligine yeni uyelerin katilimiyla ilgili kriter olmaz ve fiyatlar makul seviyelerde olur da kartutkusu.com ailesiyle tanisma firsatimiz olur. Iyi gunler.
    ulaşım için ekonomik bir alternatif bulunabilirse konaklama ve pass (ücretsiz) gayet uygun oluyor. hoşgeldin, keyifli forumlar

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulaşım için ekonomik bir alternatif bulunabilirse konaklama ve pass (ücretsiz) gayet uygun oluyor. hoşgeldin, keyifli forumlar
    Dogu ekspresi sagolsun, Ucak biletleri gittikce tirmaniyor malesef. Agustostan beri tavan fiyatta.. Ek sefer koyulmazsa nolcak bu halimiz bilmiyorum.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Alıntı mendiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Snowboard yapıyorum ve onda da yeniyim Toplamda 6 günlük kayma gün sayım var.
    Öğrenmek istediğim; eşimle birlikte biz de kartutkusu.com üzerinden Çamkar Hotel'de konaklayabilir miyiz?
    Yoksa eski üye, tecrübeli kayakçı/snowboardçu gibi kriterleriniz var mıdır?

Keyifli günler...
    Eski yeni diye bir kriterimiz yoktur doğaya insana saygılı olsun sohbeti sevsin yeter 😀 bu arada hoşgeldiniz aramıza
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 4/26 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler