[19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 14
Sayfa 14/26 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
260 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailecek İzmir çıkışlı Sarıkamış yol haritamız Eklenti 18750
    İzmir - Sarıkamış - İstanbul şeklinde planlıyoruz yolculuğu
    Yağmurları da alıp gelin

guneyden kuzeye zor cikarsin bebeyim... sivas-erzincan-erzurum-sarikamis rotan budur...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    guneyden kuzeye zor cikarsin bebeyim... sivas-erzincan-erzurum-sarikamis rotan budur...
    Normal rota söylediğin gibi Oli , fakat Göbekli tepeye falanda gitsek mi diye düşündük. Son plan aşağıdaki gibi revize oldu
    İsim:  SARIKAMIS TURU_v2.jpg
Görüntüleme: 581
Büyüklük:  20.5 KB (Kilobyte)

abi oyle revize olmaz... normal rota lutfen... bir tik daha guvenlisi samsun-ordu-trabzon-erzurum-sarikamis...gobeklitepe'ye ayrica gidersiniz...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi oyle revize olmaz... normal rota lutfen... bir tik daha guvenlisi samsun-ordu-trabzon-erzurum-sarikamis...gobeklitepe'ye ayrica gidersiniz...
    Uğramak istediğimiz yerler : Eğirdir - Ürgüp - Sarıkamış - Rize - Çorum - İstanbul

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğramak istediğimiz yerler : Eğirdir - Ürgüp - Sarıkamış - Rize - Çorum - İstanbul
    o zaman egirdir-konya-aksaray-nevsehir-urgup-kayseri-sivas-erzincan-erzurum-sarikamis...

Herkese selamlar. ben ibrahim yaş 36 Ataşehir'den katılıyorum. Bu ilk mesajım. 5 gündür snowboard merakımdan dolayı deli gibi araştırma ve video izlemelerden sonra Sarıkamış'a gitme kararı alıp sonunda kendimi burada buldum. kendim için yaptığım planlama 17 Şubat gidiş 20 Şubat dönüş idi. daha önce hiç kaymadım. ilk kış sporları tatilim olacak. orada sizlerden birileriyle tanışma şansım olursa mutlu olurum. Etkinliğinize dahil olmak isterim ve snowboard öğrenmek istiyorum. belki yardımcı olmak isteyenler olur. Sarıkamış'ta şu an kar kalınlığı 55 cm. önceki senelerin kar kalınlıklarını bi türlü bulamadım. Sizce yeterli mi bu Sarıkamış için? Erken gelecekler iletişime geçerse 17-18 Şubat'ta birlikte kayma şansımız olur. Birşeyler öğrenebilirim sizlerden

Alıntı gianvito rossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. ben ibrahim yaş 36 Ataşehir'den katılıyorum. Bu ilk mesajım. 5 gündür snowboard merakımdan dolayı deli gibi araştırma ve video izlemelerden sonra Sarıkamış'a gitme kararı alıp sonunda kendimi burada buldum. kendim için yaptığım planlama 17 Şubat gidiş 20 Şubat dönüş idi. daha önce hiç kaymadım. ilk kış sporları tatilim olacak. orada sizlerden birileriyle tanışma şansım olursa mutlu olurum. Etkinliğinize dahil olmak isterim ve snowboard öğrenmek istiyorum. belki yardımcı olmak isteyenler olur. Sarıkamış'ta şu an kar kalınlığı 55 cm. önceki senelerin kar kalınlıklarını bi türlü bulamadım. Sizce yeterli mi bu Sarıkamış için? Erken gelecekler iletişime geçerse 17-18 Şubat'ta birlikte kayma şansımız olur. Birşeyler öğrenebilirim sizlerden
    Çamkar otel'i arayıp yer durumunu bir sor istersen...
    Biz orada konaklıyoruz...
    Pistlerde illa ki karşılaşırız..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çamkar otel'i arayıp yer durumunu bir sor istersen...
    Biz orada konaklıyoruz...
    Pistlerde illa ki karşılaşırız..
    Maddi açıdan şimdilik orası zorlayacak beni. 17-18-19 Şubat’ta gelen olursa burdan iletişime geçeriz. [emoji4]

Güncelleme : Kardeşim 1 Şubat’ta askere gidecek ve muhtemelen 21 Şubat günü yemin töreni olucak. Bu yüzden Sarıkamış olayını 24 -27 Şubat arası yapacağım. Orada olan olursa haberleşiriz. [emoji2323]

Sayfa 14/26 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler