[19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği - Sayfa 8
Sayfa 8/26 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
260 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Standart Cevap: [19-23 Şubat 2020] Geleneksel KarTutkusu Sarıkamış Etkinliği

Selamlar,
    Forumda yeniyim, snowboard'u beginner seviyesinde yapıyorum hedefim Şubat'a kadar ilerletmiş olmak . Tek başıma yapıyorum, sizin gibi bir ekiple beraber vakit geçirmek benim adıma hem keyifli hem de öğretici olabilir. Etkinliğinize katılıp vakit geçirmek isterim.

Hangi otelde kalacaksınız, otel için özel bir iletişim numarası veya fiyat bilgisi var mı? Katılım için herhangi bir şart vs arıyor musunuz?
    Not: İstanbul'dan geleceğim.

Alıntı UfukOzdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Forumda yeniyim, snowboard'u beginner seviyesinde yapıyorum hedefim Şubat'a kadar ilerletmiş olmak . Tek başıma yapıyorum, sizin gibi bir ekiple beraber vakit geçirmek benim adıma hem keyifli hem de öğretici olabilir. Etkinliğinize katılıp vakit geçirmek isterim.

Hangi otelde kalacaksınız, otel için özel bir iletişim numarası veya fiyat bilgisi var mı? Katılım için herhangi bir şart vs arıyor musunuz?
    Not: İstanbul'dan geleceğim.
    selamlar,

konunun ilk mesajinda kismi de olsa bilgi var... camkar oteli arayabilirsiniz...

keyifli forumlar...

Sarıkamış'a kar yağdı mı?
    Yeni lift çalıştı mı?
    Var mı haber?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Görelim elleri...

Oda 1: Emrah - Tifo
    Oda 2: Kskemre
    Oda 3:
    Oda 4:Mustafa+1
    Oda 5: iynem ( 3 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 6: Ali Sirin ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 7: Ergun ( iynem ref) ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 8: Derkan ( iynem ref.) (1 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 9: Kursat (iynem ref.)( 4 kisi)
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarıkamış'a kar yağdı mı?
    Yeni lift çalıştı mı?
    Var mı haber?
    Facebooktaki paylasimlara gore Sarikamista yeni kar yagdi ve yeni liftte operasyonel gözüküyor [emoji106]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebooktaki paylasimlara gore Sarikamista yeni kar yagdi ve yeni liftte operasyonel gözüküyor [emoji106]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    Evet, su an kar yagiyor. Ama yeterli gelmesi cok zor. En azindan bu hafta ve onumuzdeki hafta sezonun acilamayacagi kesin.

Bugün Çamkar otel müdürü ile görüştüm, 7 Aralık gibi sezonun açılmasını bekliyorlar.
    Belki bu sene sezon açmaya Sarıkamış a bile gidebilirim

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Çamkar otel müdürü ile görüştüm, 7 Aralık gibi sezonun açılmasını bekliyorlar.
    Belki bu sene sezon açmaya Sarıkamış a bile gidebilirim

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ä°ki uc gun once kayak merkezindeydim. Bugunku kar yagisini da gordum. Bana gore zor. Tabii, onumuzdeki uc dort gun icerisinde 60-70 cm kar yagarsa neden olmasin.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İi uc gun once kayak merkezindeydim. Bugunku kar yagisini da gordum. Bana gore zor. Tabii, onumuzdeki uc dort gun icerisinde 60-70 cm kar yagarsa neden olmasin.
    Anladığım kadarıyla kar yağışı bekleniyor. Bu sene sezon kısa geçecek gibi , o yüzden kar bulduk mu gitmek lazım bir yerlere

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görelim elleri...

Oda 1: Emrah - Tifo
    Oda 2: Kskemre
    Oda 3:
    Oda 4:Mustafa+1
    Oda 5: iynem ( 3 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 6: Ali Sirin ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 7: Ergun ( iynem ref) ( 2 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 8: Derkan ( iynem ref.) (1 kisi) Ucak /Konaklama ok
    Oda 9: Kursat (iynem ref.)( 4 kisi)
    Alime ve Doğa da geliyorlar. Hatta büyük İhtimalle hala de gelecek