Burton custom 2018
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Burton custom 2018

Standart Burton custom 2018

Burton custom 2018 boardunu almayı planlıyorum nasıl bir boarddur

orta ileri kayıyorum yeri geldiğinde hızda yapıyorum bolkarda bana uygun mudurİsim:  burton-custom-camber-snowboard-2018-158w-1.jpg
Görüntüleme: 339
Büyüklük:  156.0 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: Burton custom 2018

orta sertlikte, her yola gelen (all mountain), uzun süre sizi memnun edecek bir borttur kendisi... illa yumuşak bir tahta bakmıyorsanız hayırlı olsun diyelim...

ben bu boardla libtech box knife c3 arasında kaldım sizce hangisini almalıyımİsim:  libtech-box-knife-print.jpg
Görüntüleme: 345
Büyüklük:  389.9 KB (Kilobyte)

her iki bort da olabilir...

illa detaya girmek gerekirse; orta sertlikte all mountain olarak nitelendirilse bile box knife freestyle karakteri daha baskin bir bort... hareketlere verecegi tepkiler custom'a gore biraz daha net... tabi net deyince custom kamyon gibi anlami cikmasin... custom da gayet keyifli bir bort ve all mountain icin daha dengeli, biraz daha hata affetmeye meyilli... sadece box knife bir tik daha hareketlere hizli ve net cevap vermeye hevesli...

haliyle pist+bolkar icin ilk onerim custom olur... eger box knife fiyat olarak hesapliysa veya cok begenildiyse tercih edilebilir...

Custom Flying V hibrid bir bord olmasıyla benim tercihim olmuştu...4-5 yıldır kullanıyor ve hiç bir şikayetim olmadı...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche