Snowboard tavsiyesi
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard tavsiyesi

Standart Snowboard tavsiyesi

Merhabalar 4 sezon birkaç günlük snowboard tecrübem oldu kaykay temelim var.

Martta tekrar gideceğim Uludağ için bu sefer kendi boardum ile gitmek istiyorum.

AllMountain board tercihim çünkü hem esnek hemde hızlı kaymak istiyorum.

-Völkl marka boardlar iyimi?
    Eğer iyise elimde bütçeme uygun sadece freestyle seçeneği var fiyatı 650 lira sıfır.

-Sizce benim gibi teleferikten alttaki slalomla hızla giden boardculara hayranlıkla bakan birine hangi çeşit board önerirsiniz?

-Öneri olarak uygun fiyatlı board tavsiye edermisiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Standart Cevap: Snowboard tavsiyesi

Alıntı SBisMyGirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 4 sezon birkaç günlük snowboard tecrübem oldu kaykay temelim var.

Martta tekrar gideceğim Uludağ için bu sefer kendi boardum ile gitmek istiyorum.

AllMountain board tercihim çünkü hem esnek hemde hızlı kaymak istiyorum.

-Völkl marka boardlar iyimi?
    Eğer iyise elimde bütçeme uygun sadece freestyle seçeneği var fiyatı 650 lira sıfır.

-Sizce benim gibi teleferikten alttaki slalomla hızla giden boardculara hayranlıkla bakan birine hangi çeşit board önerirsiniz?

-Öneri olarak uygun fiyatlı board tavsiye edermisiniz?
    slalom pistte yapılır, pist dışında s çizerek kayılması teknik olarak slalom sayılmaz... bu kapsamda pistte hızlı slalom için freestyle yerine freeride bortlar veya illa freestyle alınacaksa esnekleri değil daha sert olanları önerilir...

senede 3-4 gün kayıyorsanız borttan önce eğer yoksa orta seviye bir bot alabilirsiniz... bort kiralayarak ve ders alarak biraz daha gelişmenizi tavsiye ederim...

bütçeniz ne kadar? orta seviye bir bort 1.500tl civarına mal oluyor... yukarıda da yazdığım gibi elinizde yoksa bot alıp bortu kiralayın ve ders alın... eğer devam etmeye karar verirseniz hem biraz daha gelişip hem de biraz daha biriktirip önümüzdeki senelerde orta seviye bir bort almanız daha iyi olacaktır...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slalom pistte yapılır, pist dışında s çizerek kayılması teknik olarak slalom sayılmaz... bu kapsamda pistte hızlı slalom için freestyle yerine freeride bortlar veya illa freestyle alınacaksa esnekleri değil daha sert olanları önerilir...

senede 3-4 gün kayıyorsanız borttan önce eğer yoksa orta seviye bir bot alabilirsiniz... bort kiralayarak ve ders alarak biraz daha gelişmenizi tavsiye ederim...

bütçeniz ne kadar? orta seviye bir bort 1.500tl civarına mal oluyor... yukarıda da yazdığım gibi elinizde yoksa bot alıp bortu kiralayın ve ders alın... eğer devam etmeye karar verirseniz hem biraz daha gelişip hem de biraz daha biriktirip önümüzdeki senelerde orta seviye bir bort almanız daha iyi olacaktır...
    Ben board alıp bot kiralamayı düşünüyordum çünkü kendi boarduma alışmam lazım bence artık

Völkn squad jr nasıl bir model? 650 lira fiyatı var ama ne çeşit olduğu yazmıyor seçenek olarak başka völkn flavor ve GNU carbon credit btx 153 var hangisini seçmeliyim

Ben board alıp bot kiralamayı düşünüyordum çünkü kendi boarduma alışmam lazım bence artık

Völkn squad jr nasıl bir model? 650 lira fiyatı var ama ne çeşit olduğu yazmıyor seçenek olarak başka völkn flavor ve GNU carbon credit btx 153 var hangisini seçmeliyim

bağlama da alırsanız 1000-1200 arasına mal olur... 650tl sadece bort fiyatıdır...

yukarıdaki tavsiyemi yineleyeyim... önce bot alın... işe vücudunuza en yakın noktadan başlayın... ayrieten hijyenik olur...

bağlama da alırsanız 1000-1200 arasına mal olur... 650tl sadece bort fiyatıdır...

yukarıdaki tavsiyemi yineleyeyim... önce bot alın... işe vücudunuza en yakın noktadan başlayın... ayrieten hijyenik olur...
    Eğer bahsettiğim snowboard u alırsam zaten yanında bot ta alacak bütçem kalabilir ama aklımda şu soru var

-völkl squad jr ve gnu carbon credit hangi snowboard çeşidine giriyor

-eğer freestyle ise pistte normal bir şekilde kayılabilirmi

Eğer bahsettiğim snowboard u alırsam zaten yanında bot ta alacak bütçem kalabilir ama aklımda şu soru var

-völkl squad jr ve gnu carbon credit hangi snowboard çeşidine giriyor

-eğer freestyle ise pistte normal bir şekilde kayılabilirmi
    neden kayılmasın? bort sonuçta...

yalnız bulduğunuz bortların uzunluğunun size uygun olup olmadığını kontrol ettiniz mi? belki kısa kalır?

unutmadan jr. çocuk modeli... yetişkenlere uygun bir uzunlukta değildir...

neden kayılmasın? bort sonuçta...

yalnız bulduğunuz bortların uzunluğunun size uygun olup olmadığını kontrol ettiniz mi? belki kısa kalır?

unutmadan jr. çocuk modeli... yetişkenlere uygun bir uzunlukta değildir...
    Zaten 14 yaşındayım 156 boy 50 kiloyum

XL,M,L seçenekleri var bana XL uyuyor 1-2 cm yle az ama 144 xl

Zaten 14 yaşındayım 156 boy 50 kiloyum

XL,M,L seçenekleri var bana XL uyuyor 1-2 cm yle az ama 144 xl

[emoji38] [emoji38] [emoji38]

aramıza hoşgeldin kardeş...

völkl'in bahsettiğin modelleri 15-16 model, gnu ise 16-17 model... uyuyorsa daha yeni olduğu için gnu tercih edebilirsin...

yalnız bot almanı öncelikle tavsiye ediyorum...

[emoji38] [emoji38] [emoji38]

aramıza hoşgeldin kardeş...

völkl'in bahsettiğin modelleri 15-16 model, gnu ise 16-17 model... uyuyorsa daha yeni olduğu için gnu tercih edebilirsin...

yalnız bot almanı öncelikle tavsiye ediyorum...
    Çok fark edermi? Aralarında 600 lira fark var ve ben çeşitlerini nerden öğrenebilirim hiçbir yerde yazmıyor.

Çok fark edermi? Aralarında 600 lira fark var ve ben çeşitlerini nerden öğrenebilirim hiçbir yerde yazmıyor.

tahtanın üstünde yazabilir veya desenine bakıp hangi yıllarda hangi desenle üretildiğini karşılaştırırsın...

arada o kadar fark varsa, ucuz olanı ve yanında bağlama ile botunu al...

Sayfa 1/2 12 SonSon