Ucuz yollu konaklamalı kayak organizasyonu önerisi!
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ucuz yollu konaklamalı kayak organizasyonu önerisi!

Standart Ucuz yollu konaklamalı kayak organizasyonu önerisi!

herkese selam. ucuz yollu konaklamalı 3 gece kayak planı yapmak istiyorum. benim hatuna bırakırsam en pahalı otellerde yer ayırtıyor. ondan önce hızlı davranmam lazım. bildiğiniz gibi değil. hep sıkıntı hep stres. neyse gelelim konuya; ülkenin neresinde olursa olsun, önerdiğiniz bir kayak merkezi, otel vs var mıdır?
    en uygunu arıyorum. zaten 3. organizasyonumuz olduğu için çok tepki görmeyeceğimi düşünüyorum. ama sizlerin önerileri benim için çok önemli. gerçekten tecrübeli arkadaş sayısı çok fazla. yardım edin

Standart Cevap: Ucuz yollu konaklamalı kayak organizasyonu önerisi!

Alıntı ingiltere plastik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selam. ucuz yollu konaklamalı 3 gece kayak planı yapmak istiyorum. benim hatuna bırakırsam en pahalı otellerde yer ayırtıyor. ondan önce hızlı davranmam lazım. bildiğiniz gibi değil. hep sıkıntı hep stres. neyse gelelim konuya; ülkenin neresinde olursa olsun, önerdiğiniz bir kayak merkezi, otel vs var mıdır?
    en uygunu arıyorum. zaten 3. organizasyonumuz olduğu için çok tepki görmeyeceğimi düşünüyorum. ama sizlerin önerileri benim için çok önemli. gerçekten tecrübeli arkadaş sayısı çok fazla. yardım edin
    uludağ'daki hesaplı ama idare ettiği kadar eden oteller veya kayseri şehir merkezinde kalmalı erciyes...

Alıntı ingiltere plastik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat olarak En uygun yer erciyes olur.

Gun icinde ucus sayisi fazla olduğu icinde uygun ucak bileti bulmak daha kolay.

Konaklama sehirde olursa uygun.

Skipassta diger yerlere gore uygun.

Ekipman Kiralama ucretide uygun.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Uludağ da benim de önerilerim olur amma velakin eşle gitmek için çok tavsiye etmem. Geçtiğimiz cumartesi kazan arızası yüzünden 5 den 11 e kadar bekleyip ılık suda duş aldım bir de semestre deyiz fiyatlar yüksek seyrediyor...

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludağ da benim de önerilerim olur amma velakin eşle gitmek için çok tavsiye etmem. Geçtiğimiz cumartesi kazan arızası yüzünden 5 den 11 e kadar bekleyip ılık suda duş aldım bir de semestre deyiz fiyatlar yüksek seyrediyor...
    hayırdır uslan'da mı kaldın?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uludağ'daki hesaplı ama idare ettiği kadar eden oteller veya kayseri şehir merkezinde kalmalı erciyes...
    Uludağ'da makul F/P hangi oteller olabilir?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uslan ile erta soyak ite kaka sınıfı geçen haylazlar gibi.. genç yazıcı her zaman bunların bir tık altı, vasat... fahri ise tam bir klasik... [emoji38]

hayırdır uslan'da mı kaldın?
    eski atasu otel yeni adıyla lori uslan a laf eden çarpılır öle diyimm

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    averaj otel yok hakkaten şöyle bir düşünüyorum da.. ortası yok yani..gene de bir ulukardeşler e bakılabilir. uslan erta ulukardeşler seçenekler, genç yazıcının sakın ha sakın hariç tutulduğu bir opsiyonlar listesinde fahri de ha keza..

uslan ile erta soyak ite kaka sınıfı geçen haylazlar gibi.. genç yazıcı her zaman bunların bir tık altı, vasat... fahri ise tam bir klasik... [emoji38]
    süper tanım

Sayfa 1/2 12 SonSon