[Kilitli] Kayak Snowboard ekipman bakımı nasıl olmalı? - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
53 sonuçtan 51 ile 53 arası

Konu: [Kilitli] Kayak Snowboard ekipman bakımı nasıl olmalı?

Standart Cevap: Kayak Snowboard ekipman bakımı nasıl olmalı?

Alıntı Sunskier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilir ,kayakhakemde size şikayet etmeyin demiyor zaten.Haklısınızdır mutlaka diyor.Ama Sıkıntılı bir süreçten hepimiz geçiyoruz, sakin olmak lazım, sıkıntınız varsa negatif reklam yerine üst düzey yöneticilerle muhatap olun diyor.
    Son olarak hakemlikle ilgili fikir yürüterek yaptığınız yorumların tümü hatalı.Zor şartlarda hizmet veren bu insanların saygı duyulmaya hakları var bence. Hatalı konuşmaktansa ,Özür dilemek erdem diye süşünüyorum.
    Ben de onu diyorum. O sıkıntılı süreçler bizi ilgilendirmez. Parasız hizmet ediyor olsa tamam ama bedeli karşılığı hizmet veriliyorsa o sıkıntılar kendilerini ilgilendirir. Müşteri memnuniyeti bunu gerektirir. Arkadaş işinden dolayı SPX ile sorun yaşamamış. Akıl veriyor.

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyfendi biz sahadayız klavye başında değil.Ben bu işe destek veren herkese saygı duyarım hakkaniyetli olduğu sürece.Kimse ile hakem olarak değil müşteri olarak muhatabız zaten.Bir firma benden ne fayda sağlayabilir ki? Kimseden imtiyaz beklentimiz yok, sadece toplu alışverişlerde bir müşteri olarak iskonto alıyoruz.Sizde 50 kayak takımı ile gidin bir firmaya sizede ticaretten dolayı iskonto yapacaklardır.Sıfatımızı kullanmayız.Hakemlik dürüstliük,tarafsızlık,hakkani yet ve empatiyi barındıran bir müessese.Sizede başından beri bu bakış açısıyla yaklaşmaktayım.Ama tek taraflı bu iş zor.
    Sana önerim ukalalıktan vazgeç ve iyimser ol.
    Oliverhanın bahsettiği sahipleri ile yada üst grup yöneticiler ile sorun yaşıyorsan konuşabilirdin.Ama bize yaptığın gibi onlarada yaptıysan düzgün cevap alamaman normal.
    Ben neden 50 takım alamıyorum? Bir hakem olarak 50 takım alınmasına aracılık mı ediyorsun? Yazdıklarımı kendin doğruladın.

Üst düzey yönetici ile konuşacakmışım. Çok komik bu yazılanlar. Şikayetvarcom'u okursanız müşterilerin perişanlığını okursunuz. O üstdüzey yöneticiler duyarlı olsalardı şikayetleri sanal ortama yansımadan zaten çözerlerdi.
    Konu bruno tarafından (16-12-2018 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.

valla gereksiz muhabbetler yuzunden konuyu kilitliyorum... baska konu altinda atismaya devam etmeyin...

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456