[Kilitli] Kayak Snowboard ekipman bakımı nasıl olmalı? - Sayfa 4
Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
53 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: [Kilitli] Kayak Snowboard ekipman bakımı nasıl olmalı?

Standart Cevap: Kayak Snowboard ekipman bakımı nasıl olmalı?

Bunu nasil halledicez ondan haber verin Yeni aldigimda ilk gun olmustu Sarikamis'ta. 109 km/s yaptigimda tasa takilmisti. Allah'tan yirtildi ki ben kurtardim. Yirtilmayip takilsa su an forumun ust sayfasinda siyah beyaz resmim olabilirdi

SM-G9650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tekrardan.
    Ülkede rekabet edebilecek gücün kaldığını düşünmüyorum.Tamamen ithal ürünlere bağlı hata yapabilme refleksine her firma gibi sahip olan bizim firmalarımızı tamamen hedef göstermektense, iyi niyetimizi kaybetmekden eleştiri yapmalıyız diye düşünüyorum.Hakkariden,bursaya kadar tüm bu sektörün,alt yapı ve merkezlerin içinde biri olarak hepimizin daha ılımlı olmamız gerektiği fikrindeyim.
    Bu tabi ki benim fikrim ve tecrübemdir.
    Sizlerin fikirlerinede saygı duyuyorum,haklı olduğunuz konuların var olduğunuda asla göz ardı etmiyorum...
    Para bizim cebimizden çıkıyor elbette eleştireceğiz. Belli ki siz kendi paranızı harcamıyorsunuz, federasyonun parasıyla iyilik perisi oynamanıza gerek yok.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu nasil halledicez ondan haber verin Yeni aldigimda ilk gun olmustu Sarikamis'ta. 109 km/s yaptigimda tasa takilmisti. Allah'tan yirtildi ki ben kurtardim. Yirtilmayip takilsa su an forumun ust sayfasinda siyah beyaz resmim olabilirdi

Dolgu yapılacak. Proshop halleder.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla spx'ten pek hazzetmem yalan yok... lakin ki gecmise gore biraz toparlanma var gibi gibi... bilgide biraz daha iyiler, cogu da gencecik cocuklar... en buyuklerinin yasindan fazla suredir kayiyoruz bekledigimiz seviyeyi dusun... [emoji38]
    Bu tip firmalar düzelmez çünkü sorun patronlardan kaynaklanıyor. Patron nasıl ise çalışanlarda öyle oluyor yani patronu taklit ediyor. Firmanın düzelmesi için patronu değiştirmek gerekir.

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para bizim cebimizden çıkıyor elbette eleştireceğiz. Belli ki siz kendi paranızı harcamıyorsunuz, federasyonun parasıyla iyilik perisi oynamanıza gerek yok.
    Belki noktasında durman gerekiyor eğer ki bilmeden yorum yapıyorsan.Hiç bir hakem Türkiye'de Federasyon parası ile bakım yaptırmaz,ekipman satın almaz, kıyafeti dahil herşeyi kendi cebinden karşılar.Devletin olanaklarını kendi cebine aktarmaz.
    Buz gibi havada,fırtınada gençler yetişsin,başarı sağlasın diye çok çok cüzi miktarlara bu spora hizmet verirler.Böyle konularda Yorum yapmadan araştırman gerekli,yoksa karşıdakini bilip bilmeden zan altında bırakabilirsin,yazında yaptığın gibi.
    İyilik perisi ne demek,biz çizgi film kahramanı değil,ciddi konuları iyi niyet çerçevesinde hep değerlendirmeye çalışan insanlarız,çünkü hepimizin buna ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Devamlı Saldırarak,bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz,
    Lütfen saygı seviyenizi koruyunuz.
    Konu KAYAKHAKEM tarafından (16-12-2018 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

valla bruno bu gercekten agir olmus... bakanligin federasyonlara (sadece kayak degil hemen hepsine) ciddi bir kaynak aktarmadigini az cok biliyorum... federasyonun diger gelirlerine baktigimizda da ahim sahim rakamlar cikmiyor... onu da hakemden ziyade federasyon yonetimi harcar zaten... illa kizacaksan federasyon yonetimine kiz...

son kertede, kis sporlari camiasi ya kendi cebinden ya da sponsor ile yuruyor... para yuzunden yani bos yere birbirimizi kirmanin alemi yok...

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

spx'e ver sen... [emoji38]

ya da bir yurtdisi yapalim...

Bu tip firmalar düzelmez çünkü sorun patronlardan kaynaklanıyor. Patron nasıl ise çalışanlarda öyle oluyor yani patronu taklit ediyor. Firmanın düzelmesi için patronu değiştirmek gerekir.
    ortaklik yapisi degisse de; olgar ailesi hala islerle yakindan ilgilenmekte... dolayisiyla olgar ailesi ustunden yazacagim... ailenin babasini tanirim... cocuklari da babasinin izinde... kendileriyle ilgili genel gorusum muspet... bence iyi adamlar...

simdi forumda spx ile ilgili yazilarima bir bak... agir elestirelerim surekli var... ustelik, burada yazdiklarimi kendileriyle de paylasiyorum... ama taniyorum diye buraya yazmaktan imtina etmiyorum, yazdigimi silmiyorum ya da sorun yasayan forumdaslara karsi koru korune spx'i savunmuyorum...

gelelim sadede... patrondan kastin olgar ailesi ise ve somut olarak yasadigin bir sikinti varsa (elbette kis sporlari baglaminda) yazmani rica ediyorum... aksi turlusu kisilik haklarini ihlale girer ki, bizim bunu kimseye yapmaya hakkimiz yok... sevsek de sevmesek de...

Konuyu bende uzaktan takip ediyorum.Şahsen patronları tanımasamda yöneticiler ile tanışabiliyoruz.Her firmada olduğu gibi 10 parmağın 10nuda bir olamayabilir,yani olumsuzluklar olabilir. Yani yaşanılan bir problemden ötürü SPX i ve sahiplerini bu şekilde kötülemek bence yakışık almıyor. Hakemler için söylediğiniz eleştiridede onların bir sürü sorun içinde bu camiaya destek olduklarını biliyorum.Bu insanlara Bir özür hakkınız var sanırım.

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki noktasında durman gerekiyor eğer ki bilmeden yorum yapıyorsan.Hiç bir hakem Türkiye'de Federasyon parası ile bakım yaptırmaz,ekipman satın almaz, kıyafeti dahil herşeyi kendi cebinden karşılar.Devletin olanaklarını kendi cebine aktarmaz.
    Buz gibi havada,fırtınada gençler yetişsin,başarı sağlasın diye çok çok cüzi miktarlara bu spora hizmet verirler.Böyle konularda Yorum yapmadan araştırman gerekli,yoksa karşıdakini bilip bilmeden zan altında bırakabilirsin,yazında yaptığın gibi.
    İyilik perisi ne demek,biz çizgi film kahramanı değil,ciddi konuları iyi niyet çerçevesinde hep değerlendirmeye çalışan insanlarız,çünkü hepimizin buna ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Devamlı Saldırarak,bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz,
    Lütfen saygı seviyenizi koruyunuz.
    Hakemin bakım yaptırdığını da sanmıyorum. Sonuçta yaptığı iş başka. Ama arkadaş bir sürü ekipmandan bahsediyor. Bahsettiği ekipmanlar takımların olabilir. Bakım parasını takım ödüyordur. Bu anlamda arkadaş para ödemiyor ve yorum yapıyor. Böyle anlamak lazım.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon