Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine ( Armar Otel ) 2-3 Gece Konaklamalı Tur Yapalımmı ??
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine ( Armar Otel ) 2-3 Gece Konaklamalı Tur Yapalımmı ??

Standart Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine ( Armar Otel ) 2-3 Gece Konaklamalı Tur Yapalımmı ??

Değerli dostlar Ilgaz Kayak Merkezine alternatif olabilecek adı yeni yeni duyulan bir kayak merkezi var.Yıldıztepe Kayak Merkezi sezonda burada kalabalık bir ekiple bir tur yapsak nasıl olur diye düşünüyordum düşüncemi Boss ile paylaştım ve bu konu başlığını açmaya karar verdim,(merak edenler için :( ARMAR ILGAZ // YILDIZ TEPE KAYAK MERKEZİ ) eğer talep olursa güzel bir hafta sonu veya hafta içi kalmalı gidebiliriz.Birkaç kez uğradım bu sene yeni telesiyej hizmete giriyor,5500 mt.lik pist çok hoşuma gitti,otel sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz,şu anda bir otel yar yakın gelecekte bir kaç otel daha yapılacak ve daha cazip hale gelecek.sezonda bu alternatifi düşünmek isteyenler bunu konuşup olgunlaştıralım .....
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine ( Armar Otel ) 2-3 Gece Konaklamalı Tur Yapalımmı ??

bu arada otel yetkilisi falan değilim herkes bilir
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine ( Armar Otel ) 2-3 Gece Konaklamalı Tur Yapalımmı ??

Ben garip bir okul müdürüyüm
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Vallahi süper olur hocam, değişik yerleri de görmüş oluruz buradan da gitmek isteyenlere tavsiyelerde bulunuruz
    +1

Liste yapmak için çok erken fiyatlar bir aya kadar belli olur sanırım,uygun bir tarih ayarladıkmı biz buradan 5-6 kişi geleceğiz,2 kişi Cemka 2 kişi Boss ,2 kişi küpeli oohhoooo daha kimler gelir kimler süper olur bence
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Liste yapmak için çok erken fiyatlar bir aya kadar belli olur sanırım,uygun bir tarih ayarladıkmı biz buradan 5-6 kişi geleceğiz,2 kişi Cemka 2 kişi Boss ,2 kişi küpeli oohhoooo daha kimler gelir kimler süper olur bence
    Elbet bir hafta sonu doldururuz orayı Hocam, hem kayar hem de sohbetleriz

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbet bir hafta sonu doldururuz orayı Hocam, hem kayar hem de sohbetleriz
    senin zaten bira borcun var bana
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli dostlar Ilgaz Kayak Merkezine alternatif olabilecek adı yeni yeni duyulan bir kayak merkezi var.Yıldıztepe Kayak Merkezi sezonda burada kalabalık bir ekiple bir tur yapsak nasıl olur diye düşünüyordum düşüncemi Boss ile paylaştım ve bu konu başlığını açmaya karar verdim,(merak edenler için :( ARMAR ILGAZ // YILDIZ TEPE KAYAK MERKEZİ ) eğer talep olursa güzel bir hafta sonu veya hafta içi kalmalı gidebiliriz.Birkaç kez uğradım bu sene yeni telesiyej hizmete giriyor,5500 mt.lik pist çok hoşuma gitti,otel sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz,şu anda bir otel yar yakın gelecekte bir kaç otel daha yapılacak ve daha cazip hale gelecek.sezonda bu alternatifi düşünmek isteyenler bunu konuşup olgunlaştıralım .....
    Böyle bir tur gayet güzel olur. Telesiyej çalışmaları tamamlandı mı bilmiyorum ama Büyükayı pistinde kaymayı dört gözle bekliyorum. Son durum nedir, telesiyej hattı Kadın Çayırına ulaşmıştı mı acaba :/?

bencede degısık yerler gormek guzel olur.. gercı bu kadar cok tura gıdersem ne zaman calısacagım acaba merak edıyorum

Alıntı Riverside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir tur gayet güzel olur. Telesiyej çalışmaları tamamlandı mı bilmiyorum ama Büyükayı pistinde kaymayı dört gözle bekliyorum. Son durum nedir, telesiyej hattı Kadın Çayırına ulaşmıştı mı acaba :/?
    geçen hafta halatlar çekiliyormuş 2 haftaya kadar denemelerini yaparlar sanırım büyükayı pistini bende çok merak ediyorum 5500 mt.dile kolay
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 1/5 123 ... SonSon